Deník binárníka SPECIÁL – 1. DÍL – OBCHODNÍ NÁSTROJE

Program Meta Trader díky své variabilitě umožňuje využít široké spektrum obchodních nástrojů. Pokud se nespokojíte s nabídkou, kterou program defaultně nabízí a nebo pokud naleznete na internetu zajímavý obchodní skript či nástroj, je možné si tyto skripty do programu Meta Trader dodatečně manuálně nahrát. Této možnosti využijeme i my a to v rámci aktualizace obchodního nástroje MACD Divergence, který poskytuje jeden z nejsilnějších signálů pro obrat ceny na trhu. Několik pozorných obchodníků a čtenářů Deníku binárníka ( jmenovitě: Jarda, Pavel, Mirek S, LuckaBeruskam Tony a Martuf; všem velmi děkujeme) nás upozornilo, že dochází v některých verzích Meta Traderu ke zpoždění identifikace býčího (růst) či medvědího (pokles) signálu pomocí nástroje MACD Divergence. Běžná doba zpoždění je cca 1 až 2 svíčky po vzniku signálu. Na mnoha zahraničních diskuzích s binárními opcemi je o tomto neduhu také psáno. Neváhali jsme a opět se pokusíme pomoci vyřešit váš problém.

Jedná se o využití novějšího skriptu FX5 MACD Divergence, který by měl být odlazený na co nejnižší zpoždění, co se týče odhadu Divergentního vzoru na trhu (tj. chování ceny vs. MACD indikátor). Aby bylo pro Vás vše nejjednodušší, nachystaly jsme Vám kompletní Meta Trader 4 i s tímto nahraným novým skriptem. Tento Meta Trader nemusíte instalovat stačí pouze spustit. Pro získání přihlašovacích údajů provedete registraci na těchto stránkách https://www.ironfx.com/en/demo?acp=1250&interface=Czech. Pro udržení soukromí nemusíte uvádět správné telefonní číslo, stačí zadat správný e-mail, kde Vám přijde po chvíli jméno a heslo k účtu. Meta Trader 4 již s nahrátými skripty ke stažení zde (HESLO: CZTRADER):

   http://ulozto.cz/xkCHkweW/ironfx-metacztrader-4-rar

Spuštění ukazatele FX5 MACD Divergence
image-1

Spuštění ukazatele FX5 MACD Divergence

Tento ukazatel již spolehlivě detekuje Divergenci s minimálním zpožděním, signál dostáváme v momentě začátku následující svíce po utvoření Divergentního signálu. Nyní můžeme naplno využít strategii Divergentní jistota popsanou v 17. díle Deníku Binárníka.

Nový indíkátor detekuje s minimálním zpožděním.
image-2

Nový indíkátor detekuje s minimálním zpožděním.

Detekce klesajícího trendu na následující svíčce.
image-3

Detekce klesajícího trendu na následující svíčce.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + 16 =