Demo účet binární opce

demo účet binární opce

Demo účet optiontrade

Žádný učený z nebe nespadl a tudíž je pochopitelné, že ne každý má hned chuť a odvahu začít obchodovat s reálnými penězi. Vyzkoušet si obchodování nanečisto Vám umožní demo účet binární opce.

Jak založit demo účet na binární opce

Jaké máme tedy možnosti, pokud chceme založit demo účet na binární opce? Většina brokerů podmiňuje uvolnění demo účtu pro klienta na základě provedení minimálního vkladu. U 24Winner je to 200 USD, stejně jako u TopOption, OptionTime či Stockpair. Poměrně benevolentnější jsou u ETX Capital, kde podle informací obchodníků lze dostat demo účet již při vkladu 100 USD.

Zdarma bez vkladu lze získat 14-ti denní demo účet na stránkách http://www.binaryoptionsdemo.com/. Tento je možné si vždy po 14-ti dnech novou registrací obnovit a tak můžete v podstatě neustále trénovat, případně zkoušet nové testovací strategie.

Demo účet binární opce rovněž bez nutnosti vkladu nově nabízí i broker Optiontrade. Po založení reálného účtu si můžeme automaticky otevřít demo účet binární opce Optiontrade a nemusíme začít ani reálně obchodovat.

Je demo účet binární opce užitečný?

Je nutné ovšem zdůraznit, že samotný demo účet neřeší Vaše obchodní výsledky. Pro ziskové obchodování je nutné nastudovat alespoň základy technické analýzy a mít tak ucelenou představu o pohybu cen na trhu. Rovněž je nutné brát v potaz psychickou stránku obchodování. V podstatě každý zkušenější trader jistě potvrdí, že nejlepší školou pro obchodování je právě reálný účet. Všimněte si ze zkušenosti většiny začínajících obchodníků, jak se jim ze začátku daří na demo účtu, po přechodu na reálný účet většinou přijde zklamání. Najednou se obchodník bojí vstupovat do investice, neví, kdy je správný vstup, a začne zmatkovat. Není to nutně v tom, že by špatně nastudoval problematiku obchodování binárních opcí, je to spíše v tom, že podcenil psychickou přípravu na obchodování s reálnými penězi. Buďte tedy vždy obezřetní a než si začnete plánovat svůj money management, zkuste obchodovat i mimo demo účet binární opce s reálnými penězi.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − 7 =