Recenze broker OptionTrade

V dnešní recenzi se podíváme na brokera binárních opcí OptionTrade. Tento broker patří pod investiční skupinu HF Markets Europe Ltd a Cypriot Investment Firm (CIF) a je plně regulovaný CySEC a splňuje direktivy MiFID. Co je ovšem nejlepší zpráva, že má platformu v českém jazyce a českou podporu. Máte tady tedy rovněž adepta na dobrého brokera v češtině. Broker OptionTrade nabízí demo účet po založení reálného účtu. Tento demo účet dle informací z podpory není nijak časově omezený a máte zde k dispozici 1000 USD či EURO k virtuálnímu obchodování. Minimální vklad u brokera je v podstatě od 1 USD/EUR, samozřejmě je dobré rozumně začínat alespoň s 200 USD/EUR. Funkce, které platforma nabízí, si představíme nyní, recenze broker OptionTrade následuje.

U tohoto brokera se mohou vyskytnout problémy s kótací ceny, která nemusí vždy odpovídat tržní skutečnosti, což může negativně ovlivnit výsledek našich investic!

Funkce platformy OptionTrade

BINÁRNÍ OPCE – klasické opce s přednastavenými expiracemi od 10 minut do 30 minut, podle druhu vybraného podkladového aktiva. Minimální investice je 10 USD/EUR. K dispozici je 22 měnových párů, 8 komodit, 10 indexů, 36 akcií. Zhodnocení  investice od 72% do 83%. Možnost odprodeje opce, dále funkce rollover (prodloužení expirace), double-up (násobení investice). Průběh vývoje investice si lze zobrazit na pomocném grafu.

PÁRY – komoditní a akciové páry, zhodnocení 75% až 77%. K dispozici je 15 párů. Minimální investice je 10 USD/EUR. Možnost odprodeje opce, otevíraní více stejných investic. Průběh vývoje investice si lze zobrazit na pomocném grafu.

recenze broker OptionTrade
image-1

OptionTrade přehled funkcí platformy v češtině

DLOUHODOBÉ OPCE – možnost investovat na delší časové úseky, expirace až 10 měsíců, zhodnocení 75% až 77%. Minimální investice je 10 USD/EUR. Možnost odprodeje opce, dále funkce rollover (prodloužení expirace), double-up (násobení investice). Průběh vývoje investice si lze zobrazit na pomocném grafu.

KRÁTKODOBÉ OPCE – široká nabídka expiračních časů 60s, 90s, 2 minuty, 3 minuty, 5 minut, zhodnocení 60% až 75%. Minimální investice je 5 USD/EUR.  K dispozici je 11 měnových párů, 4 komodity, 2 páry, 2 akcie.

ONE TOUCH OPCE – k dispozici akcie, páry, indexy, komodity i měnové páry. Zhodnocení 300% až 550%. Opce se obvykle obchodují od půlnoci do cca 14:00 přes všední den. Víkendové touch opce obchodovat lze v pátek od 21:00 a končí se v neděli 19:00.

recenze broker OptionTrade
image-2

Ladder binární opce – žebříčkové opce

ŽEBŘÍČEK (LADDER) – zajímavý druh hraničních opcí, který nabízí možnost zvolit si opatrné investování a zároveň umožňuje obchodovat i s potenciálně velkým ziskem. K dispozici je až 5 měnových párů a 1 komodita, ropa. Minimální investice 25 USD/EUR. Zisk je variabilní podle úrovně ceny, na které investujeme, a pohybuje se od 1200% až po 0% dle aktuálního pohybu ceny. Expirační časy lze volit od 15 minut až po 30 minut. Možnost odprodávat opci. Možnost více investic na různé úrovně ceny.

Recenze broker OptionTrade

Proč tedy zvolit brokera OptionTrade. Máme tady k dispozici širokou nabídku podkladových aktiv, solidní zhodnocení a více typů opcí. Broker má rychlé výplaty většinou do dvou dnů od zadání. Můžeme si zvolit konzervativní investování a zároveň můžeme profitovat i více než 1000% při dobrém odhadu směru ceny. Pohled na platformu živě je možný na videu níže, následuje rovněž přehledná tabulka popisující parametry brokera OptionTrade.


PLATFORMA OPTIONTRADE K NAHLÉDNUTÍ ZDE NA OFICIÁLNÍM WEBU


 

Recenze broker OptionTrade
image-3

Přehled parametrů brokera OptionTrade

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 4 =