Webinář binární opce

Pro všechny zájemce o obchodování binární opce či forexového obchodování proběhne dne 10. 12. 2014 první společný webinář na téma price action, ukázky z obchodů. Hlavním cílem webináře je nejen probrání samotné tématiky, kterou si zájemci ze skupiny cztrader ve své většině vybrali, ale také ujasnění obchodních pojmů či dovedností ze všech oblastí, které případné zájemce budou zajímat.

Pokud budete mít zajímavý dotaz či problém, který by si zasloužil delšího komentáře, můžete jej zaslat dopředu na e-mailový kontakt: cztrader.nolimit@seznam.cz.  Je jasné, že nelze celý webinář vést v duchu pouze pokročilých témat pro zkušenější obchodníky. Vítáni jsou i začínající zájemci, kteří mohou svými dotazy směrovat průběh webináře k objasnění či ujasnění svých dotazů na různorodé tematické problémy z obchodování. Pokud by chtěl některý zájemce navrhnout či zpracovat své vlastní zajímavé téma či strategii, bude mu to po dohodě umožněno.

Přehled aktuálních termínů pro případné další webináře bude zveřejňován v této sekci resp. v tomto článku vždy dole v přehledu webinářů. Zároveň zde po skončení webináře naleznou zájemci odkaz na záznam videa z celého webináře. Dotazy a připomínky i na základě video záznamu zasílejte rovněž na výše uvedený e-mailový kontakt.

Přihlášení na webinář

Zájemci se na webinář mohou přihlásit prostřednictvím zaslání e-mailů na facebookovém profilu cztrader binární opce, případně na výše uvedený e-mailový kontakt. Funkční by měl být i odkaz poskytnutý nejméně 3 dny před začátkem webináře. Přihlášení zájemci obdrží e-mailovou zprávu o termínu konání webináře včetně odkazu pro připojení na webinář. Na webinář je možné přistupovat i z přenosných komunikačních zařízení jako je tablet či smartphone.

Přehled webinářů:

WEBINÁŘ – 1: PRICE ACTION, UKÁZKY Z OBCHODŮ  10.12.2014

Náplň webináře: Zajímavé ukázky zaznamenané z obchodování binární opce, doplnění informací o zajímavých momentech při obchodování ve stylu PRICE ACTION. Dotazy zájemců a aktivních obchodníků na různorodá témata. Seznámení s obchodní platformou na binární opce 24Winner. Shrnutí problematiky z webináře naleznete zde.

WEBINÁŘ BINÁRNÍ OPCE
image-1

WEBINÁŘ PRICE ACTION, UKÁZKY Z OBCHODŮ 10.12.2014

Máme pro naši skupinu CZTRADER oficiální podporu od brokera 24Winner, tato platforma na binární opce se vyznačuje pružností a rychlostí v aktualizaci ceny. Zatím jedna z nejsolidnějších obchodních platforem, která umožňuje obchodovat klasické opce, krátkodobé i Touch/ no Touch opce. Speciálně pro naší skupinu demo účet na 1 měsíc lze obdržet při registraci do naší skupiny.


WEBINÁŘ – 2: VYUŽITÍ KLOUZAVÝCH PRŮMĚRŮ  17.12.2014

Náplň webináře: Naučíme se rozeznávat jednotlivé fáze trhu s využitím klouzavých průměrů. Tyto znalosti můžete poté jednoduše adoptovat při tvorbě vlastní strategie. Projdeme si zajímavé ukázky zaznamenané z obchodování binární opce, živé investování. Dotazy zájemců a aktivních obchodníků na různorodá témata. Seznámení s obchodní platformou na binární opce OptionTradeShrnutí problematiky z webináře naleznete zde.

WEBINÁŘ 2, webinář
image-2

Webinář binární opce 2, využití klouzavých průměrů 17.12.2014

Žádný komentář

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − eleven =