Víkendové binární opce

víkendové binární opce
image-1

Binární opce víkend

Obchodování víkendové binární opce

Obchodovat binární opce lze i v omezené míře přes víkendové dny. Pro víkendové binární opce se nejčastěji  setkáme s možností uzavírat pozice v dlouhodobějších pozicích na touch/no touch opce. Jinými slovy řečeno, nabízeny jsou mi touch opce, které budou např. expirovat až na konci pátečního dne apod. V některých případech se setkáváme i s možností klasicky obchodovat high/low opce s 30 minutovými a delšími expiracemi. Bohužel se většinou jedná o brokery, kteří nemají dobrý zvuk ani ohlasy. Víkendové touch opce umožňuje např. broker Anyoption. Reakce na Forex Peace Army na Anyoption naleznete zde. Obchodovat přes víkend dle ohlasů obchodníků lze i s Bitcoinem u Zoomtrader. Oba tito brokeři jsou nyní regulování od Cysec, jsou však spojeny se špatnou minulostí a četnými stížnostmi obchodníků. Novinkou je však možnost obchodovat opce u brokera Optiontrade, který patří ke spolehlivějšímDrtivá většina obchodních trhů má otevírací dobu od Pondělí do Pátku. Nicméně existují i trhy, které otevírají od neděle do čtvrtka či od soboty do středy, speciálně na středním východě, což může být možnost pro tvorbu víkendové binární opce. Zřejmě však většinou u binárních brokerů poskytujících služby právě i v těchto oblastech se s termínem víkendové binární opce setkáme nejčastěji. Neuzavíráme tedy jen pozice, ale aktivně v dané víkendové dny i expirujeme. Přehled nejznámějších trhů, které mívají ve víkendových dobách napilno, naleznete níže.

Mezi nejznámější  finanční trhy, které jsou dostupné přes víkend, patří:

DFM Index – představuje zkratku pro dubajský finanční trh, obchodujeme tedy v podstatě na dubajské burze, která patří mezi největší burzy ve spojených arabských emirátech.

The Tel Aviv 25 Index – obchodní burza s cennými papíry v Izraeli, která sdružuje top 25 společností v Tel-Aviv 100 indexu.

Tadawul Index – dozorovaná finanční burza v Saudské arábii, složená ze 144 veřejných obchodních společností.

Kuwait Stock Exchange – představuje hlavní akciový trh ve státě Kuvajt, který sdružuje investiční firmy, banky, pojišťovny a také např. realitní společnosti.

Může být obchodování binárních opcí o víkendu výhodné?

víkendové binární opce ve světě

Aktivní trhy

Je otázkou, jak dalece se vliv trhů, které se obvykle obchodují přeš všední dny, promítá do těchto víkendových trhů. Pokud budeme uvažovat např. DFM Index, kde je celkový obchodovaný kapitál uvažovaný přibližně 300 miliard dolarů, můžeme se oprávněně domnívat, že volatilita trhu bude zachována i o víkendu. Konkrétně Anyoption nabízí víkendové binární opce high/low prostřednictvím Tel Aviv 25 Indexu a one touch opce s vypršením během příštího týdne Dow jones, ropa, některé měnové páry a akcie jako např. Alibaba, Facebook, Google. Pozadu nezůstává ani broker Optiontrade, který umožňuje poziční zadávání i nedělní obchodování binární opce.

Poziční zadávání opce v sobotu

víkendové binární opce
image-2

Víkendové zadávání pozic

Nejedná se přímo o možnost obchodování víkendové binární opce, ale můžeme zadávat pozice na opce, které budou expirovat během všedních dnů. Tato nabídka je k dispozici u brokera OptionTrade v sobotním čase, který toto umožňuje na dlouhodobých opcích a na touch opcích. U dlouhodobých opcí máme k dispozici několik měnových párů, které můžete vidět na obrázku níže. Dále komodity zlato, ropa. Akcie jsou nám k dispozici v podobě Google, Apple, Alibaba a Facebook. Indexy NASDAQ a FTSE. U touch opcí nalezneme nabídku pro víkendové binární opce resp. možnost zadávat o víkendu pozice pro denní trading na měnové páry USD/JPY a EUR/USD, z komodit je to zlato a ropa, z akcií je to apple či facebook. Tato možnost je výhodná pro tradery, kteří nemají možnost zadávat pozice ihned např. od pondělního rána a zároveň se jim aktuální cena zdá zajímavá. Lze tak např. o víkendu analyzovat vývoj trhu z minulého týdne a využít tak možnost víkendové binární opce ve smyslu zadávání pozice pro budoucí týden.

Víkendové obchodování binární opce v neděli

V tomto případě máme k dispozici k obchodování tyto podkladové aktiva DUBAI (DFM index) a TADAWUL index, které lze přímo tento den obchodovat. U podkladového aktiva TADAWUL lze vybírat z expiračních časů přibližně na 2 hodiny, časový odstup např. ráno expirace 10:00 a 12:20. Poměrně vstřícnější je v tomto ohledu DUBAI, zde máme expirace po 30 minutách (např. 8:30, 9:00, 10:00). Níže můžete vidět aktivní víkendové binární opce otevřené na DUBAI index.

víkendové binární opce
image-3

Obchodování indexu DUBAI v neděli

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 7 =