Zasílání obchodních analýz

Aplikace pro zasílání obchodních analýz

Při obchodování s binárními opcemi – a nejen zde – se můžeme setkat se zasíláním informací o aktuálních rozborech a analýze měnových párů či samostatných komodit např. zlato, ropa či indexy apod. Některé služby jsou placené a zabývají se rovněž zasíláním konkrétních obchodních signálů např. zde Fractalerts. My se dnes podíváme na jednoduchou a užitečnou aplikaci, která je zdarma a umožní nám přijímat zajímavé analýzy a rozbory aktuálně přímo do jednoduchého komunikačního okna. Většina služeb je nabízena do e-mailové schránky. Zde si ovšem nezaneřádíme naši schránku a kvantum analýz přijímáme externě pomocí aplikace Sharp Reader. Jedná se v podstatě o RSS agregátor, který nám umožní přijímat informace pomocí RSS kanálu. Distribuce probíhá pomocí RSS feedů a uživatel tak může přijímat více informací z různých obchodních webů či aktuálních burzovních dat, aniž by musel jednotlivě procházet všechny weby. Pro zasílání obchodních analýz si tedy tuto aplikaci upravíme právě typem zadávaných zdrojových dat.

Program SharpReader lze zdarma stáhnout z webových stránek www.sharpreader.net. Po jednoduché instalaci a otevření programu se nám objeví jednoduché okno, kde můžeme řídit zasílání zvolených zpráv. Zadávání nových informačních zdrojů provádíme v hlavním příkazovém poli address. Poté stačí stisknout enter na klávesnici, a pokud se jedná o správnou či aktivní adresu, objeví se nám dole seznam dostupných zpráv. Oblíbené zadávané adresy si můžeme do levého přehledového okna jednoduše ukládat pomocí tlačítka Subscribe, které je vždy aktivní po zadání správně/aktivní adresy a nachází se na levé straně od příkazového pole. Celou proceduru můžete vidět na obrázku níže. Zde zadáváme adresu http://www.dailyfx.com/feeds/rss_all.xml.

jak nstavit zasílané zprávy, zasílání obchodních analýz
image-1

SharpReader aplikace pro zasílání obchodních analýz

Pokud je program aktivní a např. minimalizovaný, lze rovněž vidět aktivní zasílané nové zprávy pomocí výsuvného okna v pravém dolním rohu. Podobně jako např. seznam lištička upozorňuje na příchozí e-maily, i zde dochází při nové aktivitě/zaslané zprávě či videu k oznámení o právě příchozím příspěvku. Příklad zasílané zprávy můžeme vidět na obrázku níže. Jedná se o rozbor měnového páru EUR/USD s vyznačením supportních a rezistentních úrovní, což může být velmi užitečné při hledání správných obchodních vstupů na trh.

analýza měnového páru EUR/USD
image-2

Zasílaná obchodní analýza

 

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + eight =