Internetová peněženka SKRILL

Internetová peněženka SKRILL

Co je to internetová peněženka SKRILL

V základě se jedná o prodlouženou ruku Vašeho bankovního účtu. Internetová peněženka SKRILL umožňuje provádět online platby na internetu a zároveň si na ni můžete i posílat vydělané peníze, např. z obchodování  binární opce. Navíc díky absolutnímu oddělení od Vašeho běžného bankovního účtu, nemůže dojít ke zneužití těchto účtů. Výhodná je i platba peněženkou při zakládání účtu u brokera na binární opce, nemusíte totiž zasílat kopii bankovního účtu ani platební karty pro potvrzení legálnosti transakce. To může být i pro mnoho obchodníků rozhodujícím faktorem, který jim nebude ubírat z vlastního soukromí. Ne každému je příjemné zasílat kopii vlastního bankovního účtu.

Založení internetové peněženky SKRILL

Internetová peněženka SKRILL je zdarma a celá peněženka je lokalizovaná v českém jazyce, nemusíte tedy mít strach, že by jste jejímu principu neporozuměli. Při zakládání peněženky je nutné vyplnit jednoduchý formulář a následně po e-mailové potvrzení, máme k dispozici přístup do naši peněženky. Na takto zřízenou peněženku již lze přijímat platby z obchodního účtu u brokera. Nicméně pro plný provoz internetová peněženka SKRILL vyžaduje ověření účtu resp. identity klienta a místa jeho bydliště. Navyšuje se nám tak celkový objem peněz, který můžeme na peněženku přijímat i odesílat.

internetová peněženka skrill
image-1

Ověření identity u skrill

Spárování  karty a účtu

Abychom si mohli korektně zaslat peníze na naši kartu či bankovní účet je nutné spárovat kartu či účet si internetovou peněženku SKRILL. To platí i v momentě pokud budeme chtít na internetovou peněženku SKRILL finanční hotovost zaslat z našeho bankovního účtu či karty. Jakým způsobem se toto děje si ukážeme na následujícím videu. Princip je velmi jednoduchý, vyplníme v internetové peněžence SKRILL potřebné údaje o kartě či bankovním účtu a zároveň nastartujeme proces ověření vlastnictví našeho účtu, který probíhá následovně.

Internetová peněženka SKRILL provede stržení mále částky z ověřovaného účtu a převede ji na náš SKRILL účet. Následně je nutné zadat do políčka pro ověření účtu či karty nominální hodnotu stržené částky z našeho ověřovaného účtu. Pokud bude náš proces ověření úspěšný, dozvíme se to přímo v nastavení internetové peněženky SKRILL, kde u naší přiřazované karty či účtu bude svítit zelená fajfka oznamující korektní ověření účtu. Nyní již můžeme běžně provádět výběry peněz z internetové peněženky SKRILL  i přijímat peníze z naší karty či bankovního účtu.

internetová peněženka skrill
image-2

Přiřazení bankovního účtu ke Skrill účtu

Skrill a poplatky

Internetová peněženka SKRILL je vedena zdarma. Zpoplatněn je ovšem převod peněž z peněženky SKRILL na náš ověřený bankovní účet. Zpravidla se jedná  o poplatek přibližně 80 Kč za jeden převod. Příjem finančních prostředků na peněženku SKRILL zpoplatněn není.

Převod měn na účtu SKRILL

Při zakládání internetové peněženky SKRILL volíme vždy měnu, ve které bude účet veden. Na výběr máme poměrně široké spektrum měn. V našem případě budeme uvažovat zřejmě nejvíce CZK, USD či EUR měnu. Je třeba si ujasnit v jaké měně budeme zakládat účet u brokera na binární ocpe. Pokud budeme mít např. měnu na SKRILL v CZK a účet u brokera v USD, budeme muset při převádění vydělaných peněz od brokera na internetovou peněženku SKRILL muset akceptovat automatický převod částky na měnu účtu, tedy v našem případě CZK. Převod probíhá podle aktuálního kurzu vyhlašovaného každý den přímo od provozovatelů SKRILL. Tento kurz je mírně odlišný od aktuálního kurzu např. při 1 USD = 24 CZK je aktuální kurz na SKRILL 1 USD = 23,5 Kč. Při převodu částky ze SKRILL na bankovní účet se již převod řídí aktuální převodními kurzy dané banky.

Shrnutí internetová peněženka SKRILL

Výhody:

 • rychlé převody na naše účty u brokerů
 • oddělení našich financí na bankovním účtu či kartě
 • možnost rychlých internetových plateb
 • možnost zřídit si mastercard platební kartu

Nevýhody:

 • méně výhodný převod z jiných měn
 • poplatek za odchozí platbu

ZALOŽIT ÚČET ZDARMA LZE POMOCÍ FORMULÁŘE SKRILL ZDE

4 komentářů
 1. Vladimír
  • CZTrader Martin
   • Vladimír

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + 13 =