Win Star 30M strategie

Win Star 30M strategie pro binární opce

Obchodník Jozef  zaslal pro všechny zájemce upravenou šablonu pro jeho strategii na binární opce Win Star 30M. Následuje jeho zaslaný text ke strategii s vysvětlením základního principu strategie. Před nedávnem jsem Vám představil svoji obchodní metodu Win Star 30M, ale protože se všechno stále vyvíjí, musel jsem udělat drobné úpravy šablony, protože některé indikátory způsobovali dlouhé načítání grafů při spuštění MT4 i při přepínání profilů, musel jsem je odstranit a použít jiné. Novou šablonu Win star 30M v. 6 posílám v příloze a rozšířený popis níže.

Princip metody Win star 30M

Princip je jednoduchý, používám dvě hladiny Envelope, maximální a minimální které tvoří pásmo pohybu ceny. Pokud cena osciluje v pásmu a na hranici vytvoří PinBar (nejlépe Mornig bullish star – dole s dlouhým knotem dolu a krátkým Bull tělem, nebo Bearish evenig star – nahoře s dlouhým knotem nahoru a krátkým Bear tělem) a následující svíce se tvoří požadovaným směrem, vstupuji do obchodu (jde o to chytit co nejlepší strike)  na dobu 20-40 min. před expirací. Svíce mám nastavené na M5. Ale v prvním řadě analyzuji vývoj ceny na M15, vše si ještě potvrzuji dalšími indikátory, které však používám informativně na potvrzení správného odhadu. Přehled ukazatelů, které mám nainstalované v grafu je na obrázku níže.

win star 30M
image-1

Přehled ukazatelů využívaných při strategii

Může se stát, že se zpočátku uzavřeného obchodu nevyvíjí vše podle našich představ a cena jde jiným směrem. V tom případě můžeme náš již uzavřený obchod zajistit otevřením dalších pozic při dosažení vyšších (nižších) hodnot (tzv. multitrade), v závislosti na charakteru opce PUT (CALL).

Při otevírání dalších pozic je nutné zvážit, jestli ponechat čas expirace stejný, jako u první pozice, nebo je otevřít s posunem expirace o 15 min, případně 30 min. Pokud je naše první otevřená pozice stále ztrátová, můžeme pomocí rolloveru posunout čas expirace nebo opci odprodat.

Na co si dát pozor

Důležité je nevstupovat do obchodu příliš brzy nebo pozdě, je potřeba správné načasování. Neobchoduji, pokud je oscilace ceny malá a nedosahuje krajních hranic pásem anebo cena opustí tyto pásma a nad nebo pod svícemi (dvěma a více) se tvoří šipky BB Alert Arows, není jasné, kdy se cena otočí a ani jak dlouho bude pokračovat daným směrem, s pravidla může jít o velmi silný trend  viz obrázek níže. Zkušenější obchodníci však můžou toho využít, a pokud mají jistotu, že se cena bude vyvíjet delší dobu stejným směrem, můžou z dané situace profitovat. Ke strategii lze použít i zajímavý nástroj uvedený v sekci binopedia.

ŠABLONA KE STRATEGII WIN STAR 30M

win star 30M
image-2

Silný trend

ŠABLONA KE STRATEGII WIN STAR 30M

 

 

 

 

 

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =