Blue Sky Binary zkušenosti

Zkušenosti uživatelů s Blue Sky Binary

Upřímně jsem se o takovéto systémy nikdy do podrobnějších detailů nezabýval a generování automatických obchodních signálů na forexové obchodování či binární obchodování aktivně nevyužívám a nevyhledávám. Rád bych ovšem zde zdůraznil fakta, které vyplívají ze zkušeností již několika obchodníků působících pod záštitou Blue Sky Binary, kteří se se mnou o své názory a zkušenosti z působení v této skupině podělili. Některé informace se bohužel týkají i přímo možnosti zneužití obchodního nástroje marcus právě pro komerční účely této skupiny.

kdou jsou blue sky binary

Blue sky binary zkušenosti!

Kdo jsou čeští Blue Sky Binary ?

Věnoval bych se především české pobočce a českým zástupcům Blue Sky Binary. Z informací od obchodníků vyplynulo, že se v žádném případě nejedná o profesionální obchodníky, jak je většinou prezentováno. Jedná se především o uživatele, kteří sbírají své informace z různých webových stránek, cztrader nevyjímaje a snaží se v podstatě kopírovat zaběhlé strategie, případně prezentovat „zaručené“ indikátorové či price action strategie pod různými speciálními názvy.

Nejviditelnější napojení tohoto uskupení je na brokera Optiontrade, který poskytuje reklamní prostor pro webináře Blue Sky Binary. Hlavním nabízeným produktem je placená služba pro generování signálu pro obchodování binárních opcí a členství v této skupině. Ceny se pohybují od 50 USD do 150 USD mesíčně s ohledem na volbu poskytovaných služeb. Několikrát jsem již psal. Pokud investujeme u brokera, je lepší se řídit vlastními postřehy a investičními vstupy. Žádné rady manažerů a posktovatelů signálů Vám dlouhodobě nepomohou.

Varování před neuváženým investováním bez znalostí

Před nějakou dobou zde bylo několik nadšených obchodníků, kteří vyzývali pro účast v této skupině Blue Sky Binary. Již tenkrát jsem varoval před přílišným optimismem a dukladně jsem doporučoval celý systém generování signálů si prověřit. Již prezentované webináře napovídali, že prezentující nemá o obchodování většího ponětí, což jsme ve skupině náležite komentoval. Výrazy jako „vysoce regulovaný broker“ apod., dali mnohým napovědět, že se nejedná o lidi z branže. Nicméně tenkrát příznivci této skupiny, kteří již prozřeli, moje názory na Blue Sky Binary pod svými příspěvky mazali. Nyní se mi po několika měsících ozvali obchodníci se svými zkušenostmi a jedná se vesměs o negativní reakce a zklamání. Opět se mi potvrzuje, že zdvižený ukazováček a varování nepřesvědčí mnohé lidi, aby se trochu zamysleli při své honbě za finančními zisky.

Touto problematikou bych se vůbec nezabýval do té doby, než nastal onen den, kdy se chystáme uvést do provozu náš produkt Marcus. Pokud si vezmeme na pomoc okřídlené přísloví „Tonoucí se stébla chytá“, můžeme jej aplikovat i zde. Nyní následuje přepis důležitých pasáží z recenze/zkušeností jednoho z uživatelů Blue Sky Binary včetně informace o možném zneužití našeho nástroje pro komerční využití.


Když jsem začal obchodovat opce koncem léta loňského roku, tápal jsem jako ostatní uživatelé a Váš web mi velmi pomohl což bych chtěl dodatečně ocení.   Pokud máte Option Trade, možná jste kdysi dostal „zdarma dashboard = signální služba od BSB.

Ze začátku jsem měl pravidelné výdělky cca 100 usd denně, když jsem vybíral částečně z jejich signálů, hlavně GEKKO, které mělo za 12/14 úspěšnost 72 % od 19h do 21 hodin. RECOIL měl 70 % zase ve vymezených dnech a hodinách. Ještě mám v PC indikátor na různé varianty tohoto signálu. Popravdě, tento STYL obchodování mi nevyhovuje. Nenutí mě nad obchody moc přemýšlet. A podle toho to také dopadá, když se změní situace na trhu a začíná jít do strany. BSB v únoru měli cca 120 zahraničních členů z toho 7 z ČR.

A během března po mém vzoru skončili i všichni z české skupiny kromě Michala Podolky. Sám Podolka mi 1. února nakonec osobně potvrdil, že současná podoba signální služby je dělaná „PRO BROKERY“. Generálka testů pro nový typ SIGNÁLNÍ SLUŽBY pro zabezpečený server a současně pro připravovaný AUTOTRADER  za únor dopadly pro BSB hodně špatně. Proto jsem vystoupil ze skupiny. 70 % technických novinek má na starosti právě Podolka a další člověk, který mu programuje jeho nápady za účasti ještě cca 5 lidí. Pár schopných lidí ze zahraničí obchoduje krátkodobé opce se ziskem, to jsou pouze sóloví hráči.

Váhal jsem, zda Marcuse pochopím a naučím se s ním. Podolka mě soukromě odrazoval. Vaše videa ovšem sleduje. Ale manuální obchodování ho moc neláká. Když jsem se rozhodl pro nákup, tak se mnou přerušil i vešeré osobní kontakty. Prý jsem neudržel členy skupiny a utekl ke konkurenci. Pravda je jiná. Odhalil jsem na čem závisí úspěch a neúspěch signálů. Je veliký otazník, že připravují AUTOTRADER, který bude k dispozici u CT OPTION a také 24 OPTION, který je už profláklý. Celé to snažení BSB zavání marketingem pod zástěrkou úspěšných obchodníků. Jistě mají od těchto brokerů slíbené velké provize. Alespoň máte větší představu jak to v BSB chodí a že vlastně většina technických věcí se řídí z Čech.


Abychom celý  náš článek završili, neuhádnete, kdo mi ještě předtím než jsem obdržel tento e-mail výše napsal jako jeden z prvních zájemců o software Marcus, právě jistý pan Podolka, kterého jsem do té doby vůbec neznal.

Shrnutí

Velmi mě mrzí, že se tady do naší skupiny dostávají i lidé napojení právě na skupinu Blue Sky Binary a jiné spolky, které nemají nic jiného na práci než zneužívat dobrotu cztrader myšlenky a místo poděkování za prezentace velkého množství výukových videí a článků zdarma, přemýšlejí o  potencionálním zneužití a znevažování práce  ostatních, kopírování cizích nápadů apod. Poškozují tímto i ostatní uživatele, kteří mají skutečný zájem o problematiku a mají  třeba i „hluboko do kapsy“ a zajisté ocení informace zdarma. Bohužel tomuto nelze zabránit a jediná možnost jak vyfiltrovat tyto podvratné živly je zavést placenou sekci pro zájemce o hlubší pohled na na problematiku obchodování včetně nabídky možnosi živých seanci s nástrojem Marcus. Tímto opatřením bohužel ztrácí i mnoho slušných uživatelů možnost dozvědět se o sofistikovanějších obchodních strategiích a systémech zcela zdarma.

Článek nebyl napsán za účelem poškození pověsti Blue Sky Binary, ať si každý zájemce či uživatel udělá obrázek sám.  Zarážející je ovšem, že se mi sejdou v e-mailové schránce e-maily, které mají spolu souvislost. Do celé situace ještě přilévají vodu do ohně neslušní uživatelé chatu, kteří svým počínáním odrazují mně a kohokoliv z mého týmu cokoliv dalšího pro ostatní realizovat. Navíc bych vůbec CZTRADER skupinu nestylizoval do role konkurence. Vyvíjíme si vlastní nástroj bez využití ke komerčním účelům. Skoro každý náš kritizuje, pomlouvá a končí to vždy přepisováním názorů, článků a postřehů na jiné weby a napodobování našich investičních videí. Celkově jsem toto situací znechucen.

4 komentářů
  1. Sofi
    • CZTrader Martin
  2. palo
  3. Michaela

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + 4 =