Investinstitut Vladimír Kryll

Investinstitut Vladimír Kryll skutečnosti a fakta

Investinstitut Vladimír Kryll
image-1

Investinstitut, Vladimír Kryll

nedávném příspěvku jsem rozebíral, jakým způsobem dochází k reklamní manipulaci potencionálních investičních klientů pomocí hry na „hodného“ a „zlého“. Nicméně v tomto ohledu je zde toto první případ, kdy se mi sami autoři webu Investinstitut Vladimír Kryll ozvali, že jsou neprávem nařčeni. Doplnil jsem tedy do článku nová reálná fakta, která spíše ukazují na konkurenční boj dvou webů.

Nové skutečnosti Na svůj poslední příspěvek, kde jsem upozorňoval na „hodného“ a „zlého“ jsem dostal ihned reakci od samotných poskytovatelů služby Investinstitut, kteří mi argumentovali, že je údajně web opcebinarnicz osočil neprávem z podvodu. Odkaz na reakci a vyjádření  na stránkách investinstitut  na nařknutí ze strany opcebinarnicz naleznete zde. Rád bych zachoval nestrannost našeho webu a do této rozmíšky již dále nezasahoval

Chtěl bych ještě jednou zdůraznit, rubrika podvody není naším primárním cílem a nemáme za cíl někoho zbytečně poškozovat, abychom byli vidět. Hlavním momentem pro napsání tohoto článku byl fakt, že se zde údajně podle jednoho „seriozního“ webu vyskytují se železnou pravidelností podvodné stránky většinou českých zbohatlíků, což mě spíše utvrzovalo v tom, že dochází k umělému vytváření těchto stránek jednou a tou stejnou osobou, aby bylo možné psát o senzacích. Zároveň mě znepokojil fakt, že se nepíše celá pravda o tzv. „spolehlivých“ brokerech z Kypru. V žádném případě nemám zájem ani naše skupina další účasti v tomto sporu, přijde mi ovšem příhodné reagovat tímto článkem na dotazy, které mi chodí e-mailem, zda se jedná o dobrý či špatný systém.

Odpověď je jednoduchá, pokud provozovatel nabízí možnost týdenního vyzkoušení bezplatně, není nic jednoduššího než tento systém vyzkoušet a potom dát zde recenzi či ohlas. Pomůže to tak i ostatním v utvoření vlastního názoru. Obchodování u Kyperského regulovaného brokera OptionTime je možné, nicméně je nutné brát v úvahu níže napsané v závěru.

Po zaslání kontaktního e-mailu jsme obdržel úvodní informaci , kde jsem byl vyzván od personální asistentky investinstitut Vladimír Kryll k tomu, abych uvedl brokery, se kterými obchoduji. Uvedl jsem  tedy několik jmen a mezi nimi i známe brokery z Kypru, jako je TopOption a Stockpair. Níže je odpověď od Investinstitut Vladimír Kryll.

Znění prvního e-mailu zde po registraci

Dobrý den

Píši Vám ve věci zadání emailového kontaktu, ohledně zasílání CFA investičních prognóz z Projektu pana ředitele Krylla. Vypište prosím Vaše brokerské platformy, dle nichž by Vám bylo následně možné přiřadit vybrané investiční akty. S upřímným pozdravem a přáním pěkného dne.

Personal Assistant to the CEO

Gabriella Malá

Kterého brokera zvolit?

Následně po zaslání seznamu brokerů jsme obdržel následující vyjádření již přímo od údajného Investinstitut Vladimír Kryll  k mému výběru brokerů.

Předem bych Vás rád uvítal do okruhu klientů projektu Svobodný investor 2015, jehož primárním cílem je produkce likvidních klientů, tedy schopných plně hradit své závazky a generovat zisk.

 Tímto Vás informuji, že první týden je pro Vás zajištěno zasílání „zkušebních“ tipů, pro reálné posouzení kvality naší eventuální spolupráce.

Dále Vás ujišťuji, že do dovršení již stanovené provizní částky po Vás nebudou vyžadovány žádné smlouvy, poplatky ani jiné postuláty. Pokud se po dosažení limitu 100 000 Kč rozhodnete, byť již z jakéhokoli důvodu validitu spolupráce dementovat, tak je i takovéto rozhodnutí Vašim právem. V tom případě bych ovšem takovýto akt následně reflektoval přerušením zasílání prognóz ad hoc.

Musím Vám oznámit, že tyto platformy bohužel nepodporuji a rozhodně Vám je nedoporučuji jako takové. Nemohu jmenovat přímo, ale pravděpodobně Vámi již byl registrován ten fakt, že brokeři, respektive jejich vedení rádo mění výslednou hodnotu aktiv a to právě těsně před navršením stanoveného času expirace. Toto z velké míry zapříčiňuje jejich naprostá benevolence ke směrnicím, které díky Kyperskému zaštítění dříve pochybné pseudoregulační organizace CySEC, prakticky i fakticky nerespektují. Skrze tyto a další problematické aspekty, je na právě tyto společnosti vydáno již mnoho žalob, ale ty se do povědomí veřejnosti díky jejich PR marketingovým fondům nedostávají a tak dále vesele přijímají klienty a v podstatě je až zvráceně legitimní cestou postupně okrádají o peníze. Žádná větší společnost by nesvěřila své finance takovýmto amatérům a Vám bych radil totéž.

Práce s těmito brokery by pro nás byla tedy zcela neefektivní. Pokud se již v oboru nějaký čas pohybujete, tak jistě budete operovat i na jiné, možná dokonce více platformách zároveň. Napište mi tedy, o které se ve Vašem případě jedná, ať Vám dle toho mohu již přiřadit dané prognózy . 

Pokud ale nemáte jiné brokery pro možnou spolupráci, tak bych se samozřejmě následně zabýval otázkou návrhu některé z optimálních variant.

 S pozdravem

Dipl. Ing. Vladimír Kryll

Doporučení brokera od Investinstitut Vladimír Kryll

Po tomto e-mailu jsem tedy zaslal žádost na Investinstitut Vladimír Kryll  o doporučení brokera, se kterým bych měl začít obchodovat a na kterého by mi měly chodit investiční tipy. Navíc již v tomto momentě bychom se měli všichni zamyslet nad tím, proč je třeba na investiční tipy z burzy potřeba znát konkrétního brokera? Pokud mi někdo bude chtít zaslat CALL či UP z USD/JPY, je jedno u kterého brokera toto zobchoduji. Nicméně zde je e-mail se zaslanými informacemi o „nejlepším“ brokerovi od Investinstitut Vladimír Kryll.

Pěkný den

Platforem, které zpracovávám, je k dnešnímu dni více než 100. Pokud bych měl tedy pro Vás vybrat jednu z nich, tak bych upřednostnil brokera, z něhož mám již velmi dlouhou dobu ustáleně kvalitní a pozitivní výstupy. Tohoto mám ve svém portfoliu téměř nejdéle a mohu tedy plně důvěřovat jeho korektnosti. Níže Vám zadám odkaz k bližšímu přezkumu nezbytných vstupních požadavků.

                                       **** odkaz na option time brokera ******

Pro všechny kroky od registrace, vkladu depositu, samostatného provádění jednotlivých obchodů i následných výběrů, mám zpracován podrobný a zároveň jednoduchý obrázkový návod, který Vám, jak věřím, může být ku prospěchu a díky němu si také můžete snadno a rychle  osvojit důležité základy obchodování. V případě nejasností a jakýchkoli potíží jsem připraven Vám jej na zažádání zaslat a následně buď já osobně, nebo některý ze členů mého odborného týmu poradit a pomoci.

S pozdravem                  

Dipl. Ing. Vladimír Kryll

Jak si již Vy chytří čtenáři domyslíte, jedná se opět o Kyperského brokera ze skupiny Safecap Investments, pod kterou patří i TopOption či OnlyOption. Samozřejmě rovněž regulovaného CySecem. Na začátku jsem s dotyčným Investinstitut Vladimír Kryll ohledně pseudoregulace CySec částečně souhlasil, neboť v některých případech, které s klienty řešíme se jedná o naprostou ignoraci manipulace cen u Kyperských brokerů např. na 60s opcích, kde v podstatě u všech dochází k jistému opožďování aktualizace ceny. Nemluvě i o problémech s ETX Capital, zaštiťovaného regulací FCA. CySec fakticky řeší pouze problémy se zadržováním vkladu či neoprávněné vázanosti klientových peněz na bonus u brokera. Nicméně zde si autor Investinstitut Vladimír Kryll značně protiřečí. Nová skutečnost ( Autor dle vyjádření má s touto platformou dobré zkušenosti a ze čtveřice brokerů patřících pod platformu Safecap Investments mu zatím vychází nejlépe, navíc se dle informací neorientuje jen na Kyperské portfolio). Broker je řádně v místě svého působení regulován od CySEC a tak základní prepozice pro zajištěné obchodování splňuje.

Závěrečné shrnutí Investinstitut Vladimír Kryll

Nové skutečnosti co k tomu dodat. Velká sláva objevili jsme podvod, přečtete si na „seriózním“ webu. Ovšem fakt, že se jedná o doporučování brokera ze skupiny, která patří pod Safecap Investments je nám již trošku na „seriózním“ webu zamlčen, aby to neohrozilo seznam doporučovaných brokerů. Dostal jsem i na ukázku zasílané signály od Investinstitut Vladimír Kryll a mohu tedy jen říci, že služba koresponduje s dostupnými zasílacími společnostmi na signály, u kterých rovněž naleznete smíšené názorové roviny a ohlasy. Obdržíte signál na PUT či CALL investici v dané expiraci i s doplňkovými informacemi o možném zhodnocení opce a doporučeném procentu částky z vkladu, který máte na danou investici aplikovat. Osobně tyto služby nevyužívám a proto Vám nemohu ani poskytnout relevantní recenzi. Pokud by jste měli k dispozici vlastní zkušenosti, budeme se těšit na Vás ohlas.

Co je třeba ovšem zdůraznit. Celá skupina Safecap Investment více či méně patří k tomu relativně „spolehlivějšímu“ co můžeme na tomto trhu s binárními opcemi na Evropském kontinentu nalézt, zvláště na Kypru a okolí ( pozn. postupně se produkt binární opcí objevuje i na platformách XTB či Dukascopy, zde ovšem postrádám jakoukoliv možnost ovlivnit otevřenou pozici na opci, což mi jako obchodníkovi neumožňuje vystoupit ze špatně odhadnuté či načasované pozice). Bohužel ani tito brokeři jako TopOption se nevyhnuli znatelným problémům s platformou (což jsem jako aktivní obchodník s TopOption okusil i já), který v poslední době vyřešili přechodem na jinou platformu ( minulá platforma měla problémy s aktualizací platformy, zasekávání cen, jiná kótace cen na minutových a klasických opcích, zpožděná expirace, chyby v zadáváních investic apod.). Nicméně v poslední době i zde dochází k omezování zisků na binárních opcí, zejména u ziskovějších obchodníků a touch opcí, o zrušení ziskových odprodejů u TopOption ani nemluvě. Celkově i platformy Optiontrade, ETX Capital, založené na platformě SpotOption, mají problémy s kótací rychlého pohybu ceny na trhu. Pořád se však jedná o solidní platformy určené spíše zaběhlejším obchodníkům. Proto jsem byl nucen hledat i já sám jisté alternativy v podobě mimoevropských brokerů na binární opce

Rád bych zdůraznil, že tento příspěvek Investinstitut Vladimír Kryll, nemá za cíl poškozovat žádného s brokerů ani webů, vystihuje však reálný stav věci, který vychází z velké části i z Vašich ohlasů.  Zároveň již nemáme zájem se do rozmíšky těchto dvou webů žádným jiným způsobem vměšovat a věřím, že tento článek, kde byly uvedeny jen reálná fakta bude přínosný pro dotazovatele na tento způsob investování.

60 komentářů
 1. Ing. Kamil Svoboda PHd.
  • CZTrader Martin
 2. Verner
  • CZTrader Martin
 3. Jirka
 4. Dana
  • Marek
 5. hostar
  • CZTrader Martin
 6. Maxmilian
  • CZTrader Martin
  • Pavo
 7. Quant
  • PETR
 8. fyluta
  • CZTrader Martin
  • Re: Fyluta
 9. Mara
  • CZTrader Martin
 10. Nosková
 11. Mark
 12. Wena
  • SAM
   • CZTrader Martin
 13. Charlie
  • CZTrader Martin
 14. Jára V.
 15. Quant
 16. Václav
 17. Pozor
  • CZTrader Martin
  • Václav
   • CZTrader Martin
 18. Čenda
  • LD
  • Bart
 19. Kuba
 20. Josef Dvořák
  • CZTrader Martin
  • Saitz Milan
 21. fyluta
  • Zario
  • Saitz Milan
 22. Váša
 23. Freddie Walsh
 24. LEOŠ
  • CZTrader Martin
 25. Slomy
  • CZTrader Martin
  • Kamil Svoboda
 26. Alfa
  • CZTrader Martin
  • helix
  • Saitz Milan
 27. fyluta
  • CZTrader Martin
  • SALAZAR
  • Saitz Milan
   • Marek
 28. Michal

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + eleven =