BinaryTilt recenze brokera

Recenze brokera na binární opce BinaryTilt

Většinová část zástupců brokerů na binární opce zaujímá působiště řeckého Kypru. V poslední době je to např. další klon ze skupiny Safecap Investments broker OnlyOption (avizován od Markets již na konci roku 2014), který se ničím neliší od dosavadních brokerů pod Safecap Investments. Českou variantu OnlyOption naleznete zde. V dnešní recenzi se proto opět podíváme na dalšího zajímavého brokera na binární opce, který nemá své působiště na Kypru a je řádně regulovaný v místě svého sídla. Jedná se o brokera BinaryTilt, který má své působiště na Novém Zélandě a je zde řádně regulován. Vlastníkem brokera je společnost Scent Investments Limited, odkaz na potvrzení o regulaci prostřednictvím FSPR pod číslem 329926 na Novém Zélandě naleznete zde. Brokera jsme se rozhodli vyzkoušet na základě poměrně déle trvajících solidních recenzi na vícero zahraničních webových stránkách a rovněž také kvůli další možnosti, jak rozšířit portfolio brokerů nabízející hraniční opce nebo také někde označované jako touch/no touch opce. Broker byl založen v roce 2013.

Co nám BinaryTilt nabízí

Podobně jako u brokera Stockpair zde máme na výběr z více typů účtů. Základní účet Basic si můžeme založit od vkladu 350 USD. Následují další větší účty až do sumy 50 000 USD, což představuje laťku pro profesionální obchodníky binárních opcí. Od typu účtu, jak můžeme vidět na obrázku dole, se odvíjí i další funkce resp. výhody. Za všechny jmenujme vyšší zisky od účtu GOLD, rychlejší výběry dle typu účtu a také funkce cash-back, která funguje jako mesiční zhodnocení našich vkladů při dodrženém obchodovaném objemu a zůstatku na účtu, podobně jako u brokera Stockpair.

binarytilt druhy uctu
image-1

Přehled účtů u brokera BinaryTilt

Funkce platformy

Platforma patří mezi ty jednodušší, to ovšem nic nemění na tom, že je velmi efektivní. Běží na platformě od Market Pulse, která je velmi odlišná od běžných platforem KeyStone či SpotOption. K dispozici máme celkem  čtyři záložky, které nám nabízejí následující opce:

High/Low – klasické opce, minimální investice 10 USD, nabídka podkladových aktiv je více než solidní, 19 měnových párů, 20 akciových, 5 komodit a hlavně indexy i z východu Kuwait a Dubai index, které bývají dostupné u většiny brokerů i o víkendu, zhodnocení investic od 65% do 80%, maximální investice do 500 USD.

Range High/Low – zajímavá alternativa hraničních opcí, kdy investujeme na to, že se cena udrží ve vyznačeném pásmu tedy horní a dolní hranice, možnost maximální investice do 500 USD, zhodnocení 100%, ano vidíte dobře, jeden z důvodů, proč jsme zvolili brokera BinaryTilt, minimální investice opět 10 USD, nabídka podkladových aktiv solidní.

One Touch – nejsou zde zase tak vysoké hranice, mění se s dobou expirace, zhodnocení 100%, opět solidní nabídka cca 10 měnových párů, komodity, indexy, minimální investice opět 10 USD, maximální investice 500 USD.

Option on Demand – možnost investovat v libovolném čase na expirace 60 sekund, 5 minut, 10 minut, 30 minut dle nabídky. Výborná funkce stejně jako u brokera Stockpair, investovat lze opět libovolnou částku v rozsahu 10 USD až 500 USD.

binarytilt
image-2

Nabídka platformy BinaryTilt

Další funkce platformy BinaryTilt

Co jako obchodník binárních opcí oceňuji u BinaryTilt je možnost odprodeje opce. Je zde variabilní odprodej opce a tedy i v zisku můžeme se ziskem opci odprodat. To jaká částka se nám bude potenciálně vracet na účet je přehledně vidět u otevřené pozice po rozklepnutí tlačítka SELL viz obrázek dole. Co je třeba vyzdvihnout je možnost odprodávat opci i u minutových expirací, lze tedy odprodat i  opci s expirací 5 Minut. Při rovnosti výsledné ceny se strike cenou se nám vrací investovaná částka zpět na účet. Nabídka expiračních časů je poměrně bohatá i v pozdějších večerních hodinách. Velmi přehledné je také zobrazení expirační časů v platformě. Zobrazují se nám otevírací, uzavírací a aktuálně zobrazené expirace. V závorce je vždy uveden typ opce tedy např. hodinová a velikost zhodnocení opce.

binarytilt odpordej
image-3

Variabilní odprodej opce i u expirace 5 minut

Co naopak lze považovat za poměrně nepřehledné je sledování ceny u otevřených pozic. Zde se nám pouze zobrazuje strike cena a poté stav opce, tedy jestli je v zisku či nikoliv a také expirační čas opce. Nicméně celou investici včetně aktuální ceny s vyznačením lze sledovat v příslušném grafu podkladového aktiva, kde je i vyznačena doba, kdy lze odprodávat opcí a také doba expirace. Jedná se tedy spíše o zvyk, kdy některé informace přecházejí více do grafu.

Aktualizace ceny je na vynikající úrovni. Platforma se neseká a zadávání včetně expirace opcí je velmi rychlé. Nemáme zde žádné spready a uzavíráme tedy přímo za cenu, kterou vidíme v grafu.

Demo účet a založení účtu

Demo účet u BinaryTilt lze dle dotazů na podpoře získat po založení účtu a žádosti zadané na kontaktní e-mail či online chat přímo na stránkách. Stačí napsat anglickou větu/věty ve smyslu: I would like to ask you about demo account activation. I want to test all available functions of platform.  Aktuálně již demo není k dispozici. Nemusíte ověřovat žádné dokumenty ani provádět vklad, pokud se Vám dodaný demo účet nebude líbit a shledáte, že platforma BinaryTilt není to pravé ořechové pro Vás. Reálnou platformu lze kdykoliv aktivovat vkladem včetně online nahrání platných dokumentů přímo v platformě viz obrázek dole. Pokud by jste si i přesto nevěděli rady, nebojte se mi napsat na e-mail:cztrader.nolimit@seznam.cz

Založit účet zdarma lze na stránkách BinaryTilt zde.

binarytilt

Založení účtu u BinaryTilt

Shrnutí BinaryTilt

Novou spolehlivou platformu na binární opce jsem začal hledat po tom, co jsme společně ve skupině CZTRADER shledali, že bychom rádi obchodovali  touch opce s možností větších investic a na více podkladových aktivech než jsou např. jen 3 měnové páry. Toto vše nám nová platforma BinaryTilt nabízí, včetně parádního zhodnocení 100% na hraničních opcích, čehož jsem využil i na investicích v přehledu níže. Možnost zhodnocení až 100%  investice se solidními podmínkami na hraničních opcích je více než dobrá. Také možnosti odprodeje i minutových opcí činí z platformy velmi dobrou volbu pro začínající obchodníky. Ohledně ohlasů na internetu lze vycházet z kladných i několika negativních ohlasů. Na negativní ohlasy podrobně reagovala podpora z BinaryTilt a ukázalo se, že většina obchodníku, kteří začínají mají tendenci napsat o brokerovi, že je scam i v případě, že vlastní vinou proinvestují peníze případně poslouchají hloupé rady manažera viz článek Rady manažerů binárních opcí. Podrobili jsme tedy platformu vlastnímu testování a provedením prvního výběru získaných investic za měsíc leden lze konstatovat, že broker vyplácí zisk, nicméně v testování budeme i společně s Vámi pokračovat nadále.

Výhody:

 • rychlá přehledná platforma, regulace FSPR na Novém Zélandu
 • možnost odprodeje i minutových opcí
 • zhodnocení opce až 100%
 • možnost investovat v libovolném čase na zvolenou expiraci
 • možnost zadávat u všech investic vlastní částky
 • žádné spready
 • široká nabídka podkladových aktiv i k večeru
 • možnost založení demo účtu
 • možnost vkládat přes Skrill a další
 • mobilní aplikace

Nevýhody:

 • nutnost sledovat vývoj ceny v grafu i u otevřené opce
 • nemožnost časové úpravy grafu či zobrazení více grafů najednou
 • dle mého subjektivního dojmu příliš otravná podpora pro zkušenější obchodníky, neboť již nepotřebuji ukazovat funkce platformy či vysvětlovat principy binárních opcí
binarytilt
image-4

Obchodování s BinaryTilt

 

 

Žádný komentář

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + 16 =