Binary Tilt Spread opce

Novinka u BinaryTilt

Binary Tilt mírně obměnil vzhled platfromy a vyměnil poměrně rozporuplné hraniční opce za spread opce jako u Highlow. Nyní rovněž nabízí zhodnocení opce 100%. Spready na USD/JP jsou 6 bodů na USD/CHF je to rovněž 6 bodů. EUR/USD a EUR/JPY se pohybují v podobných hranicích. Vždy záleží na době zvolené expirace. Hodnoty uvedené výše jsou poplatné např. pro expiraci do 15 minut. Delší expirace mají nastaveny větší hranice např. EUR/USD s expirací 30 minut se pohybuje kolem 50 bodů na obou stranách.

Spread Opce

Princip spread opce je ve skrze lákavý, je ovšem nutné dávat pozor, kde se aktuálně cena nachází. Výhodně jsou např. gapové limitní hladiny a tedy odraz ceny od Gapu či zastavení ceny pod gapem, tedy načasování investice při vstupu těsně po vzniku Gapu apod. Rovněž i u spread opce lze odprodávat opci, kdy odprodejové hladiny, např. měnový pár USD/JPY při investici na CALL opci, strike cena 120.678. Aktuální cena 670, odprodej při investici 10 USD je 7,5 USD. Dá se tedy říci, že na začatku po vstupu do investice se pohybujeme na odprodeji 75%

Binary tilt Spread Opce
image-1

Spread Opce

Vlastní expirace

Vlastní expirace ze sekce options on demand nezmizely, ale najdete je nyní u Binary Tilt v jiné sekci. Zde si můžete volit v sekci short options i libovolné expirace na 60s, 10 minut a 30 minut. V nabídce jsou dle zvoleného podkladového aktiva rovněž k dispozici i  oblíbené úseky 5 minut.

 DALŠÍ INFORMACE PŘÍMO NA WEBU BROKERA ZDE

expirace u Binary Tilt
image-2

Vlastní expirace

Investiční tipy

Poměrně jednoduchým a přehledným způsobem nabízí platforma Binary Tilt i možnost využívat predikované investiční tipy i se stručným popisem a zakreslením v grafu. Seznam signálů najdete hned dole u otevřených pozic v druhé záložce Trading Signals. Zde je důležité rozlišovat i délku expirace, která je nám předkládána, ne vždy tlak ceny na trhu musí odpovídat naznačení v grafu. K dispozici jsou zde i záznamy z historie, což umožňuje obchodníkovi vyhodnotit vlastní statistiku úspěšnosti signálů zasílaných od brokera Binary Tilt.

 DALŠÍ INFORMACE PŘÍMO NA WEBU BROKERA ZDE

investiční tipy u Binary Tilt
image-3

Investiční tipy

 

Shrnutí oživení platformy u Binary Tilt

Po aktualizaci platformy brokera Binary Tilt tu máme velmi dobrou alternativu k brokerovi HighLow. Binary Tilt má v nabídce i nepoměrně více jiných aktiv než jsou měnové páry. Jsou zde indexy a akcie v hojném zastoupení. Zároveň umožňuje poměrně více regulovat a volit expirační čas s ohledem na zvolené aktivum, což je velmi dobrá alternativa k brokerovi Stockpair. Od libovolné expirace 5 minut a výše lze již i během životnosti opce odprodávat a lépe tak regulovat risk management. Investiční tipy zde nejsou vázány na vklad ani na bonusy jako u jiných brokerů a můžete je tedy směle testovat.

RECENZE NA BINARY TILT ZDE

 

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − seven =