Risk Management Opce

Jak lze ovlivnit výdělek binární opce – risk management v praxi

Risk management v praxi bude tématem následujícího článku. Velmi častá otázka, kterou používají i mnohé reklamní weby a projekty, je kolik lze vydělat na binárních opcích s využitím minimálního vkladu. Tedy riskalespoň jednoho z minimálních. Následně se potom dozvídáme, že se jedná o tisíce či desetitisíce korun či dolarů doslova „uvařených z vody“. Pojďme si společně ukázat výsledky obchodníka, který v rámci Powerful Trader obchodoval dle predikovaných úrovní a zároveň plně využíval potenciál platformy HighLow a tedy i možný odprodej opce. Je důležité poznamenat, že obchodník využil i své vlastní invence při regulaci ztráty na binární opci a to důsledným dodržováním risk management plánu. Počáteční kapitál obchodníka byl jeden z nejnižších, které lze považovat za akceptovatelné a činil 200 USD. Službu Powerful Trader využíval 4 týdny.  Nicméně stále platí, že větší kapitál na začátku = schopnost pokrytí více ztrátových obchodů a možnost otevření více pozic v trendu. Postupně uvidíte i rozbor investic na základě pouhého čekání do konce expirace binární opce a rovněž i situaci, která bude zahrnovat využití odprodejů.

Celková bilance uzavřených obchodů

Pokud budeme sledovat celkovou bilanci obchodů s ohledem na pouze uzavřené obchody, tedy obchody, které vypršeli v řádné době expirace, dostáváme se na bilanční zisk 10 USD s úspěšností mírně přesahující 55%. Jedná se tedy o ukázkovou realizaci binárního obchodování pouze na základě volených expirací bez toho, aniž bychom ovlivňovali expiraci opce dřívější ukončením/odpordejem opce či naopak prodlužováním expirace opce. Všechny tyto funkce lze u různých brokerů na binární opce dohledat.

risk management binární opce

Celková bilance obchodů uzavřených v regulérní expiraci.

 

Celková bilance odprodejních obchodů

Z pohledu na realizovanou bilanci odprodejních obchodů se dostáváme na zisk 121.9 USD, což je při konzervativním obchodování velmi slušný výsledek. Předpokladem rovněž je, že obchodník si uvědomuje nízkou výši svého počátečního vkladu a proto se snaží řídit svůj risk management možností odprodeje opce u brokera Highlow.

risk management binární opce

Odprodej opce bilance obchodů.

 

Celková bilance všech obchodů

Z pohledu na celkovou bilanci všech realizovaných obchodů se dostáváme na celkový zisk 131.9 USD, což je s ohledem na počáteční kapitál 200 USD vynikající výsledek. Bohužel mnohé z Vás začínajících obchodníků jsme tímto asi zklamali, neboť jste určitě očekávali zisk v tisících dolarů. Bohužel realita je jiná a často dosti odlišná od předkládaných informací.

risk management binární opce

Celková bilance všech obchodů.

Obchodník CzT2 pro Vás každý den připravuje predikované úrovně a za úkol si dal obchodovat první měsíc (4 týdny) binární opce. Na účet vložil rozumné minimum k obchodování 10 USD investic a snažil se zobchodovat co největší počet predikovaných úrovní.

Z 200 USD se mu na konci 4 týdenního cyklu podařilo udělat 331.9 USD. Proč nenechal všechny investice expirovat ve zvolený expirační čas? Neboť se řídil těmito pravidly:

-po dosažení profitu 12 pipů při intradenním obchodu zbystřím a zvážím odprodej opce.
-po dosažení profitu 20 pipů při SWING obchodu zbystřím a zvážím odprodej opce.

Obchodník CzT2 dokázal svůj účet na obchodování BO zhodnotit o téměř 66% za 4 týdny! Pozor! K obchodům však nepřistupoval robotickým způsobem. Situaci hodnotil, přikupoval a odprodával. Nutno podotknout, že obchodník nevyužíval tzv. pullbacky! Velmi účinnou zbraň při projetí námi predikovaných úrovní…

Shrnutí risk management opce

Z předloženého příkladu můžete vidět reálnou možnost ovlivnit výsledky svých výdělků. Pokud se naučíte využívat predikované úrovně ve službě Powerful Trader a zároveň budete využívat vlastní invenci při obchodování můžete začít i s menším vkladem a v rozumné míře jej zhodnotit. Důležitá je ovšem dlouhodobější vypovídající hodnota a tady schonpst se udržet v zelených číslech, což je cílem naší skupiny Powerful Trader.

Žádný komentář

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − one =