CZTRADER úvodní informace

CZTRADER – produkty a služby

Dostáváme spoustu dotazů na to, jakým způsobem funguje naše služba a jaké nástroje používáme při obchodování.  Rozhodli jsme se odpovědět na nejčastější otázky. Níže v textu uvádíme seznam nejdůležitějších odkazů:energie

Powerful Trader

Služba Powerful Trader – Levely, které využíváme k obchodování a aktualizujeme každý den, institucionální objednávky velkých bank a investičních společností, nástroje pro obchodování s úrovněmi a vyhledávání zajímavých situací na trhu, online setkání (webináře, chaty) s traderem je kompletně zahrnuto v celém balíčku za cenu 890 Kč / měsíčně, rovněž máte přístup k odborným článkům, které na webu cztrader nenaleznete. Registrace do služby probíhá na našem e-mailu admin@cztrader.eu

powerful trader
image-1

button (38)

Marcus -visualizace price action

Obchodní nástroj Marcus – prověřený kompletní set obchodních nástrojů, které umožňují efektivně vizualizovat tržní prostředí a lépe načasovat vstupy do obchodů.  Informace včetně ceny 100 USD naleznete rovněž ZDE.

 energie2

button (38)

Extender – rozšířený pohled na trh

Obchodní nástroj Extender – další efektivní pomůcka pro vizualizaci obchodních příležitostí na finančním trhu. Využitelné pro forex i binární opce. Využijte náhled na více trhu či více časových rozlišení v jednom grafu, realizujte strategie, které budou mít ohromnou ziskovost díky svým invencím a šikovnosti s nástrojem Extender.

image-2

button (38)

Dále nabízíme

Školení – produktové, pro začátečníky, profesionální – formou online webinářů, kde se můžete ptát na vlastní dotazy a řešíme přímo aktuálně to,co Vás zajímá.

Nástroje – užitečné nástroje, které používáme k obchodování na finančních trzích

button (38)

Přečtěte si také

Extender
O Powerful Trader
Týdenní hodnocení všech levelů (formou obrázků a komentářů)

Výsledky obchodníka s Powerful Trader
Ohlasy na Powerful Trader

Týdenní shrnutí naší služby a videa zachycující obchodní den tradera: ZDE

Naše sesterská stránka

Najdete nás na facebooku

logo
image-3

 

Žádný komentář

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − five =