Ebook binární opce

Ebook binární opce aneb naučte se obchodovat tak, jak chce broker

ebook binární opce

Ebook – vyplatí se obchodovat dle kuchařky?

Dostal jsem od vás několik dotazů na téma, jestli se vyplatí orientovat podle brožury binární opce či chcete-li ebook binární opce, který nabízí valná většina brokerů. Osobně si myslím, že je to jen další cesta, jak  „naběhnout“ brokerovi na lopatu. Budete se učit metodiku obchodování podle indikátorů či zaručených patternů, které jsou i snadno identifikovatelné ze strany brokera. Není nic jednoduššího, když dáme my sami šanci brokerovi naučit se naši strategii resp. převezmeme chtěnou strategii z ebooku binární opce. Opět si mohu jen domyslet, že tato „ptákovina“ pramení z prezentací na amatérských webech na binární opce, kde se Vás snaží navnadit na jednoduchost binární opce a podsouvat Vám hezké strategie, které urychlí Vaše rozhodnutí začít ihned reálně obchodovat.

Pravidla, která se vyplatí respektovat

Doporučuji Vám z vlastních zkušeností vyhnout se těmto kuchařkám na binární opce, které mají za úkol vysát co nejrychleji peníze z Vašich účtů. Jediný kdo na tomto vydělá bude broker a Vaši samozvaní rádcové z webových prezentací. Je naivní si myslet, že Vám bude někdo podsouvat návod (ebook binární opce) na to, jak zruinovat jeho vlastní byznys. Cesta, která vede k úspěchu je ve vlastní invenci a přístupu na trh. Není našim cílem se stát ovcí v davu, je dobré řídit se vlastními úvahami a logikou spojitosti cenových pohybů na trhu, kterou jsme si sami vlastními silami vysledovali. Jen tak jsme schopni si udržet dlouhodobější úspěšnost na trhu tím, že budeme skutečně vstupovat co nejvíce do „silných“ trendových situací na trhu. Budeme přesně ti obchodníci, kteří si v klidu počkají, když se bude nacházet např. Stochastic v překoupeném pásmu a nebudeme zběsile v tomto momentě vstupovat do put/down pozic, neboť víme, že se jedná o pouhou korekci a trh bude s největší pravděpodobností pokračovat dále a proto si naopak vyhledáme výhodný vstup do call pozice. Ano, nejdeme s davem a zároveň jdeme s davem. Je důležité jít s tím správným davem. V tomto případě se jedná o hybatele ceny, což nejsou naivní obchodníci a roboti, kteří obchodují podle naučených pravidel či indikátorů. Ti většinou právě doplatí na tyto situace a trh si s nimi pohraje.  Forexová burza je neustálým bojištěm mezi silnými prodejními či nákupními skupinami a my se musíme naučit stát v co nejvíce případech na té správně straně.

Poučení pro začínající obchodníky

Sami časem zjistíte, že používat vlastní přístup a rozum při obchodování a spekulacích na finančních trzích je to nejlepší, co Vás mohlo potkat a na ebook binární opce už si nikdy nevzpomenete. Sami si ovlivňujete vlastní strategii, nejste ovcí v davu a Vaše investiční rozhodnutí mají svoji jednoznačnou identitu. Nikdo z profesionálních obchodníků Vám nebude sdělovat podrobně svoji funkční strategii, můžete se přiučit z obchodníkových přístupů, můžete se vydat po stejné cestě, ale důležitý prvek v tomto řetězci hrajete právě Vy a Vaše invence, která Vás může posunout dále. Ebook binární opce by neměl rozhodovat za Vás a ovlivňovat Vaše investiční úsudky. Praktické ukázky obchodní problematiky můžete procvičovat společně se mnou v nové rubrice binární praktikum, která Vám pomáhá otevřít si cestu k tvorbě vlastní strategie.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × three =