Millionaire in PJS

The Millionaire in PJS

O podvodech v binárních opcích toho bylo napsáno již hodně. Osobně si již myslím, že nemá cenu každý z těchto podvodů komentovat a spíše tyto projekty slouží různým webům na binární opce, aby se zviditelnili aThe Millionaire in PJS doporučili Vám pak jiného „lepšího“ brokera. Ve většině případů se nejedná ani o aktivní obchodníky s tímto brokerem. Projekt The Milionaire in PJS však ukazuje další navázanost i poměrně solidního Kyperského brokera Stockpair na tyto systémy. Zde je však nutné podotknout, že samotný broker musí tyto aktivity sám aktivně podporovat a umožnit jejich funkčnost na svoji platformě.

Faktem je, že projekt The Milionaire in PJS opět existuje ve více jazykových modifikací a nechybí zde ani český jazyk a poměrně profesionálně vytvořená česky komentovaná videa. V tomto ohledu se český jazyk stává jedním ze světových jazyků pro různé podvodné projekty nejen ze světa obchodování binární opcí. Za všechny uveďme casina, rulety, ruletní systémy, forex, MLM projekty apod.

Registrace do projektu aneb EZ Trading BOT na scéně

The Millionaire in PJS
image-1

Propojení platformy se Stockpair

Opět na nás vybafne pěkné video, kde se dozvíte, že se nejedná zaručeně o žádný podvodný projekt. Komentátor je zhrzený programátor, kterému ukradli nápad a proto se rozhodl pomstít se uzurpátorům tím, že systém rozdá všem zájemcům zdarma. Po registraci do The Millionaire in PJS se dostanete na úvodní okno platformy, která umožňuje pomocí nastaveného robota EZ Trading BOT nastavit parametry automatického obchodování a zadávání binárních opcí.

Velmi úsměvně na mě působilo ještě jedno před registrační video, které Vás až prosícím tónem pořád nabádá vložit „alespoň“ minimální částku, aby jste mohli začít vydělávat desítky tisíc měsíčně.  Pokládám si tak otázku, pro koho jsou tyto videa vytvořena? Co je to za lidi, kteří sednou na lep tomuto průhlednému lákání peněz z kapsy? Na druhou stranu tyto projekty by neustále nevznikali, pokud by nefungovali, takže ti lidé (potencionální klienti) tady mezi námi jsou a velmi mě to mrzí.

Princip projektu The Millionaire in PJS

The Millionaire in PJS
image-2

Nastavení automatického obchodování

Samotný princip projektu The Millionaire in PJS či automatické obchodní platformy EZ Trading BOT je již jednoduchý. Nastavíte si, které měny chcete obchodovat, na jaké expirační časy a hlavně si nastavíte systém, který zvolíte pro zadávání investic. Nechybí zde „ověřené pecky“ na násobení investic Martingale či Fibonacci, které Vám zruinují účet ještě rychleji, než kdybyste obchodovali klasicky s malými investicemi. Co nás velmi mrzí je to, že se vše děje za účasti na platformě brokera Stockpair, který již v mnoha jiných podvodných projektech figuroval. Pro propojení systému EZ Trading BOT s brokerem Stockpair lze předpokládat, že broker Stockpair o tomto musí vědět. Na obranu brokera Stockpair lze jedině říci to, že pokud si hodně vydělá na takovýchto podvodných systémech, zřejmě jednotlivce nebude omezovat a to je možná i důvod proč patří dlouhodoběji mezi solidnější Kyperské brokery.

Závěrečné shrnutí

Je nutné si uvědomit, že pokud sednete na lep tomuto systému The Millionaire in PJS a nebo i tisíce jiným, nevztahuje se na Vás regulace brokera, u kterého obchodujete. Broker Stockpair je sice regulovaný, ovšem investice na jeho platformě se dějí prostřednictvím externí aplikace. Pokud Vám tedy EZ Trading BOT zruinuje účet nesmyslným vršením investic či zadáváním obchodů přesně v opačném směru ceny, nemůžete tyto zjištěné aspekty reklamovat u regulačního Kyperského finančního úřadu CySEC. Čili další chytrá cesta jak Vás „legálně“ připravit o peníze pod záminkou regulace.

4 komentářů
  1. kaštan
    • CZTrader Martin
  2. What
    • CZTrader Martin

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 5 =