Vlastní investice opce

invertPowerful Trader – vlastní investice na predikovaných úrovních a využití online setkání

V předešlém článku nazvaném Risk Management Opce jsme si ukázali, jak jsme sami aktivně obchodovali na námi predikovaných úrovních celé 4 obchodní týdny. V dnešním článku Vám ukážeme, jak si dále vedeme a opět uvidíte vlastní investice na binární opce. Stále se jedná o ten stejný reálný účet a obchodník dle vlastního uvážení zadává investice s využitím všech dostupných informací a služeb v Powerful Trader službě.

Služba Powerful Trader byla spuštěna 29. 6. 2015
Poslední evidovaný obchodní den 18. 8. 2015
Celkem 37 obchodních dní! 

Registrovat do služby Powerful Trader se můžete na e-mailu: admin@cztrader.eu

Souhrn všech investic

vlastní investice opce
image-1

Celkový zisk činí 320 USD.

 

Přehled prodaných opcí

vlastní investice opce
image-2

Celkový zisk činí 155 USD

Přehled zavřených opcí

vlastní investice opce
image-3

Celkový zisk 165 USD

 

Při úvaze počátečního vkladu 200 USD na účet u brokera binárních opcí a výdělku 320 USD za 37 obchodních dnů, dostáváme se na zhodnocení účtu o 160%. Uvažte sami, jak ve skutečnosti je tento výsledek vynikající. Pokud by jste byli velký investor a operovali s vkladem např 5000 USD, dostáváme se na zisk 8000 USD. Stejně jako v předešlém článku i v tomto můžeme vidět sílu v možnosti odprodání opcí, kde jsme vydělali 165 USD. Neodprodáváme tedy jen ve ztrátě! Je nutné si tedy uvědomit, že k větším ziskům se proporcionálně dostaneme i s přihlédnutím na velikost vkladu. Stejně jako v předchozím článku poznamenáme i teď. Velké zisky nelze „vařit z vody“ a pohádky o zhodnocení stovek a tisíce procent za jeden den či týden s minimálním vkladem jsou liché.

Kdy je odprodej efektivní?

Samotná funkce odprodeje opce ještě nezaručuje obchodníkovi zisk či minimalizaci ztráty vlastní investice binární opce. Důležité je také sledovat jakým způsobem platforma u zvoleného brokera reaguje na změnu ceny. Důležité jsou např. situace, kdy se cena z dlouhodobějšího stavu při oscilování v určitém rozmezí dostane opět do růstové či klesajícího tempa. Zaznamenány jsou případy, kdy se cena již na delší dobu vymrští např. nahoru a cena u brokera je stále na stejné či podobné úrovni jako byla při oscilaci v nižším pásmu. Ke srovnání cenové kotáce dochází tak třeba i s minutovým zpožděním. Pokud se tyto případy u brokera stano zřídka, lze je ještě tolerovat. Časté případy zavání umělým spreadováním ceny a zamykáním jistých cenových hladin během obnovené volatility na trhu. Ocenuji např. u platformy Highlow poměrně vyrovnanou cenovou reakci i v rychle měnícím se trhu. Nezřídka se stává, že se cena pohybuje velmi rychlým tempem na určité úrovni, nemusí se jedná o trendující pohyby, ale nevyrovnaný pohyb právě v rámci tvorby jedné svíčky. Tuto situaci např. zachytí i meta trader rychlým přebliknutím svíčky/ceny v určité úrovni a zase návratem zpět. Nicméně u Highlow dochází v tomto případě ke stabilizaci ceny a cena se dá na platformě do skutečného pohybu v momentě, kdy se jedná o skutečný pohyb ceny a ne šumové výstřely (prosím neplést si s výstřelovým šumem u elektronických součástek s přechodem PN :-)).

Při našem Powerful Trader živém obchodním setkání doporučuji např. pro investice délky 30 minut, sledovat alespoň 20 minut cenu a pokud se není schopna vymanit z uvažovaného kanálu či není schopna navýšit stabilněji cenu nahoru či dolů, raději vysledujeme průměrný oscilační pohyb a pokusíme se na nejvýhodnější cenové úrovni odprodat. Následné rozpaky, pokud by investice potenciálně skončila v zisku, nejsou na místě. Důležité je, že se naučíme minimalizovat vlastním uvážením potencionální rizika investice v momentech, kdy procento možného neúspěchu je na velmi vysoké úrovni.

Registrovat do služby Powerful Trader se můžete na e-mailu: admin@cztrader.eu

Žádný komentář

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − eight =