Broker Highlow změny

Broker Highlow nejdůležitější změny v roce 2015

V průběhu roku se u brokera Highlow přihodilo několik podstatných změn, které zvýšili komfort obchodníku na binární opce. Ty nejdůležitější z nich si shrneme v následujícím článku. Zároveň bych uvedl i nejčastější pozitivní a negativní ohlasy na platformu. Každý obchodník vyžaduje určité parametry brokera a proto nelze předpokládat, že bude každý uživatel spokojený s aktuálními parametry.highlow změny

Zvýšení zisků za klasické opce

U některých měnových párů jste mohli zaznamenat v průběhu roku poměrně menší zhodnocení, které se pohybovalo kolem 72%-75%. Tato hodnota je již v dnešní době podprůměrná a broker Highlow na základě četných žádostí, podporovaných i z naší strany poměrně velké obchodní skupiny CZTRADER, navýšil tyto hodnoty na 80% s účinností od 21.09.2015. Aktuálně jsou tedy k dispozici zhodnocení 82% na všech nabízených podkladových aktivech v sekci 15 minut a v sekci jedna hodina jsou aktuální zisky 85% a v expiracích na konec dne je to 90%. Tyto hodnoty jsou s ohledem na ostatní nabídky brokerů bezkonkurenční. Níže můžete tyto závěry vyčíst z oficiálního prohlášení.

broker highlow
image-1

Navýšení zisků na binární opci

 

broker highlow
image-2

Přehled aktiv a jejich navýšení s ohledem na expirace

Měna obchodního účtu a obchodní limity

Ještě nedávno byla zcela nelogicky k dispozici pouze možnost pro evropské obchodníky zakládat obchodní účet pouze v měně USD. Nyní broker Highlow vyslyšel rozumné argumenty neustále rozšiřujícícho se portfolia i klientů mimo Austrálii a obchodníci z Evropy nově mohou volit GBP a EUR měnu pro založení svého účtu. Za zmínku stojí i navyšení obchodních limitů během  investování s platformou Highlow. Nově si tak na své příjdou i investoři z řad více objemových vkladatelů a mohou rovnou investovat ve stovkách až tisíci dolarů na jedné investice. aktuální maximum na jednu investici je 2000 USD či jiného měnového ekvivalentu.

broker highlow

Navýšení podkladových aktiv

Na začátku roku bylo k dispozici kromě měnových párů pouze několik dalších aktiv zahrnující zlato a dva indexy. aktuálně se počet podkladových aktiv s ohledem na dostupné indexy rozšiřuje a lze tedy očekávat do budoucna solidnější expanzi k více podkladovým aktivům na platformě Highlow.

broker highlow
image-3

Zvýšení indexů v rámci podkladových aktiv

Dlouhodobější zkušenosti

Ani platfroma brokera Highlow se nevyhnula obdobím, kdy se u několika klientů zhoršila plynulost platformy, kdy broker zřejmě přecházel či rozšiřoval své obchodní servery. Aktuálně jsou vlastnosti platformy na stabilní úrovní bez závažnějších odchylek. Obecné zásady pro prvotní řešení problémů s plynulostí platfromy, je kontrola rychlosti internetového připojení, vyčištění a pravidelné měsíční čištění cookies souborů, které mohou výrazně zpomalovat načítání platformy.

Za poměrně jedno výraznější negativum lze označit problémy, které trápí velké množství obchodních platforem a to problém při zadávání ceny, kdy se v některých situacích většího cenového pohybu či oscilace uzavře odlišná hodnota strike ceny, než vykazuj graf brokera. Ve většině případů  není založen orientační cenový graf u brokera na sledování všech cenových ticků na trhu a prudké cenové změny tak mohou odhalit opožděné reakce tohoto grafu na tyto události.

Poměrně stabilně udržuje broker jednu z mého pohledu nejlepší možnost odprodeje opce a to i ve velmi solidním zisku v momentě, kdy se cena pohybuje naším směrem. tuto situaci, můžete přehledně vidět i na následujícím investičním videu. Broker Highlow stabilně vyplácí a při žádosti o výběr nejsou obchodníkům kladeny hloupé otázky typu, jestli chce doopravdy vybrat svůj vklad apod., jako je tomu u Kyperských brokerů a brokerů vedených v dalších exotických destinacích, které často nepodléhají žádnému regulačnímu aparátu.

broker highlow

Někteří uživatelé by uvítali komfortnější výběr delších expiračních časů. Ty které jsou k dispozici, jsou omezeny pouze na aktuální výběr časového úseku do 15 minut, 1 hodiny či 1 dne. Kratší časy do 5 minut jsou k dispozici rovněž. Chybí však možnost naplánovat např. investici na 45 minut či 30 minut v danou dobu a ne jen s orientací na čase, který zbýva do konce celé hodiny.

Shrnutí platformy Highlow

Vzhledem k tomu, že se mi během hledání různých platforem na binární opce velmi často stávalo, že se broker za nějakou dobu výrazně pokazil či jeho podpora začala na určité klienty nasazovat restrikce, mohu zatím platformu Highlow označit ve všech směrech za solidní. Ne vždy je problém s kótací ceny na straně brokera a decentralizace forexové burzy, může proměnlivě vytvářet na určitých datových poskytovatelích cen nevysvětlitelné/nedohledatelné špičky, které v rámci komplexního náhledu na burzu nejsou ničím výjimečným.

broker highlow
image-4

Investice na korekční cenová místa

broker highlow

 

Žádný komentář

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + thirteen =