Marsi – strategie pro binární opce

Strategie Marsi a něco navíc

Další strategii zaslal Luboš, máte ji na vyzkoušení zcela zdarma. Opět bych rád velmi poděkoval Lubošovi za ochotu udělat něco pro druhé.

Dobrý den v prvním emailu jsem zaslal strategie s kterých jsem čerpal je to vesměs na forex .V příloze zasílám šablonu a indikátory mojí strategie Marsi kterou jsem si přizpůsobil.
Zjednodušeně se to pokusím popsat:

Time Frame 5 minut při očekávaném obratu se zobrazují tzv. semafory, žlutý semafor č.3 naznačuje obrat na delší dobu po jeho zobrazení čekám až dosáhne cena vrcholu u nějaké zajímavé linie a začne klesat, zkontroluji free rsi které by mělo být nad a nebo pod linií  a v momentě kdy se linky překříží a vydají se předpokládaným směrem, zadávám obchod na 10 až 15 min lze i na delší expiraci  při zadávání ještě kontroluji volume.  Při delších knotech čekám na definitivní odraz potvrzuje ho tečka nad danou svící. To je základní princip chce to jen nevstupovat do obchodu předčasně a nebo příliš pozdě. 

Strategie Marsi ( nástroj zobrazuje gapy , breakouty, a signály červené č.2 a č.1, ty jsou obchodovatelné taktéž, ale já je využívám pouze ve směru trendu a při stejných podmínkách jako u sig. žlutého č.3. U obratu č.3 je ještě zvukové upozornění že se cena vydala naším směrem.

Pokud by někdo chtěl přidat do článku další informace napište mi prosím přímo na e-mail: cztrader.nolimit@seznam.cz

Stažení šablony zde   heslo: cztradermarsi

Další indikátory a nástroje ze kterých bylo čerpáno heslo: cztradermarsi

balík 1

balík 2

nastavení Marsi 2

Pohled na strategii

 

defaultní pohled na šablonu marsi po instalaci

Binární opce strategie – Šablona MARSI

Broker, který nabízí 5 minutové úseky

Broker s možností každých 5 minut v rozsahu 15 minut investovat je např. Highlow broker z Austrálie. Je možné rozprostřít investici na více expiračních času např.  dostupné expirace od 10:00 jsou 10:05 , 10:10 a 10:15. Více naleznete v recenzi zde.

button (40)

Zajímavá kombinace s PRICE ACTION

Možnost využít semaforových signálů se jeví jako zajímavá s kobinací s volume a market profile analýzou, kdy Value Area či VAH a VAL úrovně mohou potvrdit skutečné obraty ceny na trhu. Využit lze např. nástroj Marcus, informace naleznete zde.

variacemarcus

Úprava strategie s využitím PRICE Action a nástroje Marcus

button (41)

Koupit lze online/ PayPal/Skrill:

11 komentářů
 1. Dejvid
  • CZTrader Martin
 2. Jan
  • CZTrader Martin
 3. Pavel
  • Marek
 4. Štěpán
  • CZTrader Martin
 5. majco333
 6. Lektorss
  • CZTrader Martin

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × three =