Omezování účtu brokerů binární opce

Oblíbené rozšířené mýty a polopravdy

Většina webových prezentací zaměřená na binární opce a binární obchodování, Vám podá celou problematiku velmi jednoduše až takřka pohádkově. Máme tu hodné brokery a zlé brokery. Ti hodní jsou regulovaní a vyplácejí nám peníze, ti špatní jsou podvodní. Pokud se Vám na binárních opcích nedaří trénujte na demo účtu, využívejte technickou analýzu a pokud to zase nejde, sledujte ekonomický kalendář a zase trénujte na demo účtu a takhle až do té doby, než začnete skutečně vydělávat peníze. Žádná zmínka o brokerovi, který by mohl být příčinou neúspěchu při obchodování či omezování účtu ze strany brokera.omezování účtu

Dělení brokeru podle mého dosavadního testování

Brokery bych osobně rozdělil na celkem tři kategorie, které zahrnují i mé dosavadní jíž více než čtyři roky dlouhé testování na různých platformách a v některých případech jsem byl nemile překvapen tím, co se nakonec stalo.

První kategorie – podvodní brokeři. Brokeři, kteří jsou účelově založení jako scam a ze svého vkladu neuvidíte ani korunu i v momentech, kdy by se Vám sebelépe dařilo. Mají šikovně napsané podmínky a mohou si kdykoliv dovolit zrušit náš účet. Aby mohli dělat tyto psí kousky bez sebemenších problémů většinou se prezentují jako falešně regulovaní či se o regulaci „na oko“ snaží, aby vzbudili dojem seriózního brokera a nebo se o regulaci ani nesnaží.

Druhá kategorie – brokeři pro neziskové/maloziskové tradery. Broker, který Vám umožní se na neomezeně dlouhou dobu plácat se v bahně. Pokud jste typ obchodníka, který zkouší strategie, začíná. Jeden měsíc např. skončí v mínusu 50 USD, druhý měsíc v plusu 60 USD a potom další měsíce to dotáhne až na 100 USD v plusu celkově a slavnostně si vybere svoji částku, je mu to umožněno. tímto způsobem se snaží fungovat i většina regulovaných brokerů z Kypru. Problém nastává až v momentě, kdy obchodník generuje větší zisky a to i přes nástrahy, které mu klade (či neklade) platforma v podobě expiračních časů, odprodejních částek apod. V nejlepším případě jste po několika měsících „odhaleni“, jsou Vám naordinována omezení v podobě snížených zisků, omezených expirací a v podstatě Vás broker nechá gentlemansky odejít tím, že naznačí, tady nemáte co dělat. V horším případě jsou na Vás aplikovány podmínky pro nedodržení pravidel či jejich porušení. Nemyslete si, že různé videa lidí, kteří varují před těmito brokery jsou jen smyšlená videa konkurence, na internetu a v diskuzích naleznete desítky takto přesně popsaných případů i s důkazy a navíc proč tomu nevěřit, když to člověk zažije na vlastní kůži viz dále. Typickým příkladem je např. hojně na českém webu propagovaný broker IQ Option, broker vyplácí menší částky (což hojně potvrzují různí přispěvovatelé do diskuzí, menší investoři jsou spokojeni, velcí anulováni), ovšem větší částky anuluje jedním z klasických způsobů zrušení/zablokování účtu, nárokování nedodržení podmínek scalpování apod. Z čeho by market maker broker platil tak silnou reklamu, kdyby jak na běžících páse vyplácel velké částky obchodníkům či sponzoring na různých sportovních soutěžích není zanedbatelná položka v rozpočtu brokera.

Třetí kategorie – brokeři, kteří Vás omezí v celkovém zisku či slušně vyhodí. Někteří z Vás určitě zaznamenali, že jsem tento týden řešil problémy s brokerem Highlow. Broker mi již nějaký měsíc dával najevo, že se mu nelíbí extrémní zisky generované na jeho platformě. Vrcholem pak bylo (a byl jsem si toho vědom) zvýšené investování i v rámci Powerful Trader v posledních třech měsících, které samozřejmě zvýšilo můj celkový obrat i zisk. To nenechalo brokera chladným. Vyvrcholením pak byl včerejší mail, který po dvou mgiphy (1)ěsících neobdržené výplaty/tedy zažádaného výběru celkem cca 6000 USD potvrdil mou domněnku, že mi opět zase ruší účet. Není to ovšem poprvé, takto již postupuji poslední dva roky směrem z Kypru, kdy pravidelně za zvýšenou výkonnost dostávám vyhazov. Pokud se mě ptáte, jestli existuje nějaká vyjímka, tak je to broker Stockpair, kde mohu doposud investovat do nastaveného zisku pár tisíc dolarů a to doslova, víc ovšem mi broker nedovolí. Zaslaný e-mail od Highlow přikládám níže. Prostě mi opět kvůli většímu obratu a zisku, který byl zřejmě dle e-mailu pozorován již 6 měsíců, opět zrušili účet. Je to ta nejčistší varianta, neboť mi doposud nic během obchodování neomezovali či neupravovali. Na výplatu ovšem zatím stále čekám.

 

tuiop

Závěry omezování účtu brokerů binární opce

Nechci nikomu způsobit špatnou náladu či odrazovat od různých brokerů. Vždy je to na každém z Vás, koho nakonec zvolí. Je třeba ovšem o tomto nemlčet. I v případě brokera Highlow, se jednalo spíše o nízkorozpočtového brokera, který umožňoval obchodovat již od 50 USD, nabízel menší solidní bonus, velké zhodnocení a luxusní odprodej. Menší částky zajisté bude neustále posílat. Mám ovšem jednu zásadu, kterou jsem již několikrát prezentoval i na živých setkáních. pokud se mi něco takové stane, nemíním si různě obnovovat účty či se skrývat za jinou identitu obchodníka, prostě od tohoto brokera jednoduše odejdu. A zase musím jít hledat jiného brokera, kde opět nepopírám, že se mi něco po roce opět přihodí. Je to pro mě na začátek roku velké zklamání i s ohledem na to, že s platformou jsem byl velmi spokojený. A ještě jedna rada na závěr. Pokud Vám na různých webech binární opce budou neustále podsouvat zázračné zisky u brokerů, kteří patří do první a druhé kategorie, zřejmě tito autoři nikdy neobchodovali a nebo záměrně mlží informace.

Kde nejsem aktuálně zablokovaný při větším objemu

Aktuálně nejsem zablokovaný u brokera BinaryTilt a u zatím nového brokera V8Options, rovněž z Nového Zélandu. Oba brokeři jsou plně regulovaní, což je základem pro řešení problémů v případě zadržení vkladů či problémů s brokerem. U Highlow zatím komunikuji čili předpokládám, že se situace co nejdříve vyřeší.

12 komentářů
 1. Matej
  • CZTrader Martin
 2. damian
  • CZTrader Martin
 3. tsn0005
  • CZTrader Martin
 4. Matej
  • CZTrader Martin
   • Matej
 5. Pavel
 6. Pavel
  • CZTrader Martin

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =