V8Options recenze brokera

V8Options broker s rychlou platformou

Vzhledem k tomu, že díky svým obchodovaným objemům jsem velmi často na mušce u různých brokerů, vyhledávám a testuji každoročně několik brokerů. V dnešní V8Options recenze brokerarecenzi se mi do hledáčku dostala platforma od brokera V8Options. Většina z Vás mi píše i dotazy, jestli neexistuje platforma, kde jsou k dispozici touch opce či jiné opce než ty klasické. Všem z Vás udělám v této recenzi radost. Broker V8Option je dceřinou společností brokera Market Punter (jeden z prvních brokerů), který působí na trhu již od roku 2010, jedná se tedy o společnost, která spadá pod řádně regulovaného vlastníka pro poskytování finančních služeb pod číslem registrace FSP325466 a využívá stejnou platformu TradeSmarter. Broker V8Options vyniká multiplatformou, která umožňuje obchodovat binární opce více typů v rozdílných oknech a celkově je více propracovaná než u brokera Market Punter.

Druhy opcí u brokera V8Options

Broker má k dispozici snad všechny druhy binárních opcí, od klasických až po exotické jako hraniční opce a touch opce. Zhodnocení u každé opce se odvíjí od obchodního času a nastavených podmínek při obchodování.

Klasické High/Low opce – obchodovat lze měnové páry více než 20 párů, je zde i např. USDRUB a jiné, komodity, indexy a akcie. Bohatá nabídka více než 20 akcií a 12 indexů je završena 6 komoditami. Je zde i jeden pár akcií Amazon vs. Alibaba. Zhodnocení opce je na průměrné úrovni od 70% až do 85%. Především dlouhodobější opce na více dnů, mají vyšší zhodnocení. V průměru se zde setkáme se zhodnocením opce 75% (v minulosti se již několikrát ukázalo, že brokeři s přehnaným zhodnocením více než 90% apod. se brzy dostali do úpadku). U opcí jsou k dispozici tři známe funkce pro jejích managment. Odprodej opce, hedge funkce a double up. Nabídka expirací je během dne bohatá a lze si rozložit investici i na několik hodin během dne. Lze investovat i na dny, což může být výhodně např. u akcií. Podrobnosti o platformě V8Options naleznete na videu níže.

V8Options recenze brokera
image-1

Základní okno platformy V8Options

 

Krátkodobé minutové opce – lze si vybírat celkem z několika expirací od 30 sekund do expirace 5 minut. Zde lze odprodávat i např. na opci 2 minuty a to až do 30 sekund do konce opce v určitém cenovém rozsahu. Pokud cena vyjede z intervalu 30 bodů, odprodej již nelze uskutečnit, odprodej je tedy možný v určitém cenovém rozsahu . Vždy je třeba si projít měnové páry, které odprodej umožňují, většinou se jedná o hlavní měny např. EURUSD, USDJPY, USD/CAD a jiné. Zhodnocení se zde pohybuje převážně nad 76%.

StrategiX hraniční opce – rozšiřující okno platformy, které umožňuje obchodovat všechny známe druhy hraničních opcí. Jsou zde k dispozici Touch Opce, No Touch Opce, Above/Below, Range Opce. Co je velmi nápadité a z mého pohledu ocenitelné, je možnost nastavit si zisk a hranici na opci. Pokud se cítíte na větší risk, můžete nastavit užší hranice, pokud jedete na jistotu lze nastavit hranice ceny širší. Vše názorně naleznete v ukázce na videu níže. Lze vybírat při investování ze sedmi podkladových aktiv a co je báječné, že máme u V8Options k dispozici více než jednu expiraci. Většinou až 3 expirační časy. Zhodnocení se pohybuje od 19% až do 380%.

 

 

Záložka PRO – záložka pro doplňuje celou lehkost platformy. Můžeme si přehledně otevřít velké okno s grafem a podkladovými aktivy, kde vidíme přehledně dostupné expirace a zhodnocení. Zde můžeme obchodovat High/Low opce a také Above/Below opce. Platforma Pro u brokera V8Options je k dispozici opět ze záložky hlavního okna hned vedle záložky Favorites. Lze zde i vkládat jednoduché indikátory SMA a RSI. Podrobnosti naleznete na videu níže.

V8Options recenze
image-2

Okno platformy PRO

Typy účtu, podmínky a vklad

Broker rozlišuje celkem čtyři typy účtů odstupňovaných podle výše vkladu. Lze začít od 250 USD s minimálním vkladem na opci 5 USD, což je velmi motivující i pro začínající obchodníky. Více naleznete ve videu níže.

Vklad lze provést pomocí kreditní karty, převodem z účtu a také pomocí internetové peněženky např. SKRILL a Neteller. Lze vkládat v měnách USD, EUR, GBP a CNY. Maximální výše vkladu je 5000 USD. Maximální investice na jedné opci je 500 USD. 

output_dFrog4

Výběry peněz lze provádět obdobnými metodami jako vklad. Cůležité je posílat peníze na stejné jméno účtu, na jaké je veden obchodní účet u V8Options. Poplatky se platí za zpracování výběru u převodu prostřednictvím bankovního převodu a to ve výši 30 USD. Za ostatní typy převodu kartou a Netellerem se neúčtují poplatky ze strany brokera.

Broker překvapil i podmínkami pro obchodování. Jsou jasně sepsané a nenajdeme zde nic neobvyklého. Jsou zde i přesně popsané podmínky udělení a výběru bonusu a v žádném případě není bonus fixován na vklad obchodníka. Broker deklaruje důležitou podmínku vkladu peněz a to držení vkladů klientů na odděleném obchodním účtu a s těmito penězi neobchoduje ani s nimi nezajišťuje investice.

Sociální trading a další funkce

Zajímavá funkce, kterou jsem ještě podrobněji nezkoumal je možnost sdílet své obchody prostřednictvím sociální sítě. Jak dalece je tato funkce propracovaná lze postupně při bližším zájmu zjistit na podpoře na e-mailu: support@v8options.com. Aktivaci sociálního tradingu lze nastavit přímo v nastavení účtu viz obrázek níže.

V8Options recenze brokera

Sociální Trading

Broker má podporu mobilní platformy, podpora na chatu 24 hodin a vůbec celý servis na mě působí solidním dojmem. Zbytečně nikdo neobtěžuje a informace jsou obchodníkovi sděleny jasnou formou. samozřejmostí je možnost platformu přízpůsobit i multifunkčnímu zobrazení párů a aktiv. 

V8Options mobilní

Možnost přizpůsobení platformy a mobilní podpora

Založení účtu u brokera V8Options

Založení účtu lze provést velmi jednoduše ve třech krocích.

output_dFrog4

Po registraci na stránkách brokera obdržíme aktivační mail, kterým aktivujeme náš účet. Lze poté provést vklad, případně nejprve nahrát dokumenty pro ověření identifikace, aby jste byli schopni ihned vydělané peníze vybírat zvolenou metodou. Platební údaje do banky převodem naleznete na obrázku níže.

V8Options recenze brokera

Aktivační e-mail


V8Options recenze

Banka a údaje pro převod peněz bankovním účtem

10 komentářů
 1. George
  • CzT1
 2. Luděk
  • CZTrader Martin
 3. Ladislav
  • CZTrader Martin
 4. Enger
  • CZTrader Martin
 5. Pavel
  • CZTrader Martin

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 17 =