Věrnostní program

 

Rozhodli jsme se odměnit vás, za vaši věrnost.

Není nám lhostejné, že někteří z vás jste s námi již od prvních krůčků naší služby Powerful Trader a rozhodli jsme se, že věrní klienti by měli být odměněni.

Standardní cena služby činí 890,- Kč, při některých příležitostech, jako jsou vánoční svátky, letní prázdniny ap., slevíme na 590,- Kč a mnozí z vás této šance využijí.

PWFT levely, společné chaty a webináře, nové nástroje a zajímavé články… to vše pochytit a uplatnit při svém obchodování je za jeden měsíc v naší službě velmi obtížné. Přemýšleli jsme, jak docílit toho, abyste se nevzdávali hned po prvním měsíci a učili se s námi i nadále. Přeci jen, když vyděláváme my, proč ne i vy… Máme pro vás řešení :)

 

Každý další měsíc o 100,- Kč méně!

Dopracovat se můžete až na hodnotu 690,- Kč / měsíc. První měsíc vás vyjde na obvyklých 890,- Kč, hned další už jen na 790,- Kč a třetí měsíc s námi vás vyjde na 690,- Kč

Přidejte se k nám… vzdělávejte se a vydělávejte společně s námi a rozvíjejte vaše schopnosti.
Denně vás může stát naše služba cca 23,- Kč. Pokud chcete být v obchodování na finančních trzích úspěšní, měli byste sledovat někoho, kdo v onom odvětví již úspěšný je… Přestaňte ale pouze sledovat naše úspěchy na FB stránce a začněte skutečně obchodovat. 

 

logourovne1
image-1

 

 

 

4 komentářů
  1. Petr Smutny
  2. robert
    • CzT1

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + eight =