Shrnutí celého měsíce s „Apollo Trade“ real

 

Shrnutí celého měsíce s „Apollo Trade“
(03. 10. 2016 – 28. 10. 2016)

Jak jste si již mohli všimnout v našich 4 týdenních shrnutích, tento měsíc byl z hlediska zisků výborný. Hned první týden nám nadělil neuvěřitelných 48% zhodnocení. Další dva týdny potom 7% a 11% a poslední 4. týden opět úctyhodných 21%. Celkově jsme si tedy s Apollem v říjnu mohli zhodnotit účet o 87%!!
Při našem účtu 5 000 USD činí zisk 4 350 USD.
Uznáváme, je to číslo opravdu vysoké. Stojí za ním jak zkušenosti při řízení obchodů, tak i čas nad nimi strávený. Trh nám zadarmo nenadělil téměř nic. Apollo nicméně tento měsíc dokázalo, že nepokoje na trzích mu nevadí a přizpůsobí se čemukoliv.

Měsíc s Apollo vypadal v číslech takto:

  1. týden 13 obchodů a z toho: 7 ziskových, 2x BE a 4x ztráta. RRR v průměru 1:4, úspěšnost 69%
  2. týden 10 obchodů a z toho: 5 ziskových, 4x BE, 1x ztráta. RRR v průměru 1:3, úspěšnost 90%
  3. týden 9 obchodů a z toho: 4 ziskové, 4x BE, 1x ztráta. RRR v průměru 1:3, úspěšnost 89%
  4. týden 13 obchodů a z toho: 5 ziskových, 5x BE, 3x ztráta. RRR v průměru 1:4, úspěšnost 77%

Celkem jsme tedy měli:
45 obchodů (2,25 obchodů za den).
Ziskových z toho bylo 21, BE celkem 15x a ztrátových obchodů bylo 9.

Tedy v průměru úspěšnost 80% s průměrným RRR 1:3,5

Provedli jsme Vás ve všech čtyřech shrnutích naprosto všemi vstupy. Ukázali postup, jaký jsme volili my nebo někteří z Vás společně s námi na chatu. Nyní je ale čas na to, abychom Vám ukázali, že obchodovat s Apollem nemusí být žádná velká věda.
Zřídili jsme kvůli tomu zvláštní účet, kde jsme obchodovali jen vstupy s indikátorem Apollo a všechno jen pomocí našeho AOS. V podstatě to byla demonstrace toho, že i když nemáte tolik času a zkušeností, dá se s naším systémem Apollo vydělat. Nečekejte však stejné zhodnocení, jaké jsme si oproti tomuto vyseděli a vyobchodovali pracně každý den.  Žádný obchod jsme neřídili z PC, ale jen z mobilního telefonu či tabletu. Na všechny obchody jsme suma sumárum potřebovali za celý měsíc zhruba 200 minut, čili 3,33 hodin. Přesto je výsledek takový, že účet je zhodnocen o cca 12% (maximální zhodnocení bylo 13%) s DD 2.45% a úspěšností 75%!! Proběhlo zde 20 transakcí a z toho 15 bylo ziskových! Více uvidíte na přiložených screenech z účtu a equity křivce. Největší škoda však bylo předčasné utáhnutí BE našeho AOS u super obchodu na DAXu, kde nás to na tomto účtu vyhodilo o 0,3 bodu za 0. Jinak by zhodnocení účtu bylo 21,8% za tento měsíc.

 

vysledky-za-mesic-apollo
image-1

Na tomto účtu se sice demonstruje, že vydělat lze i pohodlně a bez práce, ale zároveň také to, že nikdy ne tolik, kolik zvládnete při řízení obchodu společně s námi. Zhodnocení 12% rozhodně není, za tak málo práce, k zahození. Svoji roli zde ale sehrála opět i data, která nás na tomto účtu ochudila o některé super vstupy.
Opět všechny obchody byly provedeny v přednastaveném obchodním čase, u brokera IC Markets a se stejnými šablonami, které mají k dispozici členové Apolla v naší sekci.

Navíc je třeba zmínit, že všechny obchody byly ještě s naším starým AOS. Na světě už je ale zbrusu nový, vylepšený AOS Apollo v2.0, který je daleko samostatnější. Má pokročilé funkce filtrování některých špatných tržních situací, nově přidanou funkci zajišťování na BE a fix problému s hledáním indikátoru. A tímto rozhodně nekončíme. Dál se ho snažíme vylepšovat a dovést do podoby, kdy bude opravdu samostatný. Máte se na co těšit :) !

 

Jednotlivá týdenní shrnutí naleznete v odkazech nahoře (1. – 4. týden)

Jak můžete využívat systém Apollo i Vy -> APOLLO

 

Neváhejte nás kontaktovat na emailu: admin@cztrader.eu

 

Váš Team CZTrader

image-2

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × four =