Obchodování na REAL účtu s jasným plánem

Powerful trader levely…
Nic není zadarmo, není to svatý grál a ani nebudeme obchodovat za vás… ale předkládáme vám něco co funguje, čemu se aktivně věnujeme a něco, co má logiku.

Asi před dvěma měsíci jsme vydali článek, kde jsme vám představili našeho klienta s reálným účtem. Neobchoduje pouze PWFT levely, ale asi z 1/5 i další příležitosti.
Článek si můžete přečíst ZDE.

Publikovaná Balance

18.8.equity
image-1

 

 

Od toho momentu se mnoho neudálo… dál poskytujeme levely, dál je zveřeňujeme…

Ale přeci jen přišla jedna změna :) S klientem jsme se domluvili, že prozradí ostatním našim členům svůj MM a vůbec svůj přístup k našim levelům, díky kterému dosáhl zhodnocení svého účtu o téměř 200% za půl roku.
Od té doby pracujeme na jednotném systému pro všechny. Neboť levely se dají hodnotit všelijak… někdo má SL 10 pipů, jiný 15 a výsledky se liší :(
Aktuálně pomáhá našim klientům dodržovat MM náš pomocník LevelSys.

 

No a jak se daří našemu klientovi nyní?

24.10.eq1
image-2

 

 

Pro vaše pohodlí jsme vyznačili oblasti tak, aby vám do sebe obrázek zapadal :)

24.10.eq2
image-3

 

 

Téměř k tomu není co dodat, ale abyste neměli mnoho otázek a naznámých, zkusíme zde tento účet trochu rozebrat.

Obrázky pochází z REAL účtu vedeného u brokera ICM a „napojeného“ na FX Blue (podobné jako myfxbook).

24.10.eq3
image-4

 

 

Aktuální stav na účtu: 9 706 USD
Výdělek: 6 216 USD
Celkově vloženo na účet (deposit): 3 490 USD

Tento údaj lze vyčíst i přímo z grafu Balance. Klient v průběhu roku poslal na svůj účet dohromady 3 490 USD. Zbylých 6 216 USD / asi 135 000 CZK si vydělal :)  
No a to začínal s 1 000 USD…

24.10.eq4
image-5

 

 

To, že se nejedná pouze o naše PWFT levely, můžeme vyčíst z následující tabulky.

24.10.eq5
image-6

 

 

PWFT levely jsou převážně pro hlavní měnové páry, méně často pro křížové. Klient ale provedl obchody i na F40 (13 obchodů, celkově 0), nebo UK100 (13 obchodů, celkově ztráta) a dalších.

Křížovým párům jsme se doposud příliš nevěnovali… Aktuálně však v naší skupině provádíme společně s dalším obchodníkem analýzy i na tyto trhy. Dnes (24. 10. 2017) jsme zrovna jeden takový level zobchodovali.
V tomto případě se jedná o AUDCAD. Level vychází z Daily Gapu a Weekly POC, kam umístit vstup je už snadné.

24.10.aud2
image-7

 

 

Tento článek nevzniká jako reakce na „něco“ nebo jako marketingový tah. Spíše jako důkaz a motivace pro vás všechny. Nepřipisujeme si zásluhy na úspěchu tohoto klienta, však asi 1/5 jeho obchodů vychází z jeho vlastní iniciativy. A přímo od něj víme, že se mu několik takových obchodů povedlo a kvůli tomu je tato equity zkreslená.

Ale tak to má být… Cílem naší služby je naučit vás také samostatně obchodovat. Díky našim analýzám trhu i komentářím z čeho jaký level vychází, můžete svůj trading posunout o kousek dál.
Pokud byste chtěli provádět kvalitní analýzy, nepotřebujete ani žádné placené indikátory, ani data… pokud byste měli rádi vše přehledné jako my, jsou tu naše nástroje. Mnohým pomohou vidět v trhu zajímavé příležitosti, ale jde to i bez nich 😉

Na závěr bych citoval probíraného klienta, který se vyjádřil k některým zabšklým komentářům na našem profilu :)

„Za mě můžu na závěr říct, že levely stále fungují velmi dobře, poslední týden dva byl slabší, ale určitě ne nějak výrazně ztrátový i přes fixní MM s dodržením pravidel popsaných výše. Služba funguje skvěle a styl vyhodnocení, která teď ukazujete na FB má mnohem lepší vypovídající hodnotu a pokud lidem toto nestačí tak to nepochopím. Skvělá práce díky.“
 

Ještě poslední poznámka… „MM a popsaná pravidla“ – tato pravidla jsou součástí naší služby, obchodujeme levely s MM, který je ověřený, ale není svatý! Je však od čeho se odpíchnout…

Přidejte se k nám
Kontakt: admin@cztrader.eu

 

Team CZTrader

logourovne1
image-8

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − two =