PWFT na konci roku 2017

 

Zdravím všechny čtenáře :)

V předchozím týdnu (11. 12. – 15. 12. 2017) jsme si na trzích zase užili.

Levely PWFT

17.12.levelyT
image-1

 

 

Swingy

AUDCAD – zde nám hodně zahrály makro-zprávy a cena se nedostala až na náš level. Jedná se o SWING, tedy čekat na dotyk trhu našeho levelu se prostě nemusí oplatit. Kdo dával příkaz dříve, mohl si za pár desítek minut mnout ruce.

17.12.audcad1
image-2

 

 

 

 

 

NZDJPY – zde obchod proběhl snad u všech klientů. Všichni jsme měli skutečně dost času vstoupit do obchodu. Trh se nevyvíjel tak, jak bychom si přáli… SL 100 pipů odolalo, trh šel proti 70 a dal nám po 3 dnech možnost vystoupit za 0.

17.12.nzdjpy1
image-3

 

 

 

 

 

 

 


Na základě PA s využitím některých nástrojů jsme se snažili vystihnout silnější pohyb a pokračování v krátkodobém trendu.
Trh USDCAD nabídl možnost. Po růstu došlo k ustálení ceny a pohybu do strany. Při zhuštění ceny jsme hledali možnost vstupu do shortu.

17.12.USDCAD1
image-4

 

První možnost co přišla, se zpočátku vyvíjela opravdu hezky. Po protnutí první trendové linie (ta více vlevo nahoře) jsme vstoupili do obchodu. SL 50 pipů, cena dosáhla plus 20 pipů, poté se ale začala silně pohybovat proti a i vlivem silných maker jsme utrpěli ztrátu.

Druhá možnost přišla ve čtvrtek, za dva dny, kdy jsme si opět počkali na protnutí trendové čáry. Nyní se SL 85 pipů trh nabídl pipů 95 a my jsme si přišli na své.

17.12.usdcad2
image-5

 

 

 

Kontakt: admin@cztrader.eu

 

Váš Team CZTrader

logourovne1
image-6

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 14 =