Brokeři binární opce – přehled recenzí

Brokeři binární opce, kteří se osvědčili našim obchodníkům v obchodní skupině cztrader. S brokery binární opce aktivně obchodujeme a necháváme si vyplácet pravidelně výplaty. Pokud nám broker odmítne vyplatit jakoukoliv výplatu odcházíme od něj. Součástí recenze je i video s představením platformy na binární opce, ukážeme si společně hlavní funkce platformy, co můžeme obchodovat, jaké máme k dispozici expirace, zajímávé funkce platformy navíc. Všichni brokeři binární opce uvedení v této tabulce jsou řádně regulovaní. Na prvních místech se nacházejí brokeři binární opce s regulací mimo Kypr.

Všechny tyto brokery jsme důkladně otestovali, aktivně s nimi obchodujeme a jsou řádně regulovaní. Pokud byste měli na jakoukoliv platformu dotaz ohledně funkčnosti a možností napište nám na FACEBOOK či do DISKUZNÍHO FÓRA

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

 width=

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

Brokeři binární + Forex

RECENZE

VIDEO

WEB BROKERA

Hlavní parametry dobrého brokera binární opce jsou

Řádná regulace – Regulace s ohledem na místo svého sídla. Přehled regulačních orgánů, kterým podléhají brokeři binární opce je uveden v následujícím článku.

Odezva uživatelů – reakce zahraničních i českých uživatelů je v sekci brokeři binární opce recenze důležitá pro konečné pořadí brokerů ve výše uvedené tabulce.

Rychlost platformy – nejedná se tak ani o parametr rychlosti uzavíraných obchodů několikrát za sebou, ale spíše o parametr toho, zda broker úmyslně nezakazuje obchodníkovi vstupovat do pozic. Mohou to být omezení sváděná na nízkou volatilitu trhu či úmyslně zvolená omezení, kterou brokeři binární opce použivají pro momenty, kdy přechází trh z jedné fáze do druhé, což může představovat obrovský cenový skok a tedy i jistý zisk obchodníka, neboť cena se již nedostane v 90% na nižší předchozí hladinu.

Odprodej opce i v ziskové fázi – není to obvyklé, ale u mnoha starších i novějších brokerů se již objevují náznaky solidního jednání s klienty i během obchodování. Umožnit odprodej opce před expirací je náznakem dobrého gesta brokera binární opce, pokud nechce hatit každý neúspěšný obchod obchodníka. Obchodník tak může neúspěšný i potencionálně úspěšný obchod odprodat za zbytkovou cenu, která v případě ziskové pozice binární opce může představovat i určité procentu ze zisku.Obvyklé jsou částky od 10% do 60% z cílového zhodnocení, které je obvykle od 70 do 85% na klasické binární opci.

 

 

brokeři binární opce
image-1