Recenze brokera na binární opce HighLow

Aktuálně mi broker zrušil účet za přeobchodování, doporučuji tedy přejít pro tradery s dlouhodobějším úmyslem v obchodování na nově testovanou platformu V8Options viz odkazy na Highlow.

Broker na binární opce HighLow patří svým sídlem a regulací do Austrálie. Tento Australský broker funguje již od roku 2010 a má tedy za sebou již alespoň nějakou historii.  Sídlo brokera je Sydney, Australia (Realtime Capital Markets Pty Ltd ). Broker využívá pro svoji platformu řešení od Markets Pulse, které vyniká svoji jednoduchostí a přehledností. Samozřejmostí je regulace brokera v místě svého sídla, což zajišťuje instituce ASIC viz přehled regulačních institucí zde.

Co nám HighLow nabízí

Platforma od brokera HighLow nám má opět co nabídnout. Máme zde celkem čtyři záložky k dispozici. Principiálně lze obchodovat sice pouze jen high/low opce, ale v několika možných variacích.

SPREAD HIGH/LOW – klasické high/low opce, kde ovšem uvažujeme spread na ceně. Tento spread je nám u brokera HighLow ukázán v obou směrech na zvoleném sledovaném podkladovém aktivu. Uveďme si příklad jak to celé funguje. Zvolím si podkladové aktivum EUR/USD s aktuální cenou 1.13252. Zároveň jsou zde ukázány i spreadové ceny pro CALL/PUT investici. Pokud budu uvažovat např. expiraci na 15 minut, musím překonat ve zvoleném směru příslušnou zobrazenou cenu pro CALL či PUT investici, např. CALL 1.13260 a PUT 1.13242 při výše uvedené aktuální ceně. Musím tedy např. překonat rozdíl 8 jednotek pro zisk. Za toto jsme však bohatě odměněni a to v podobě 100% zhodnocení naší investice.

HIGH/LOW – klasické opce bez spreadu se standardním zhodnocením od 70% do 85%, minimální investice je 10 USD, nabídka podkladových aktiv zahrnuje více než 15 měnových párů, několik akcií a komodity. Nabídka aktiv je průměrná, expirační časy vycházejí ze tří hlavních kategorií viz popis níže.

ON DEMAND – možnost libovolně zadávat opce na zvolené expirační časy. V tomto případě máme k dispozici opce 60 sekund, 3 minuty a 5 minut. Co je ovšem nutné vyzdvihnout je možnost odprodávat i tyto krátkodobé opce, např. při investici na opcí s expirací 3 minuty lze odprodávat až do 1 minuty před koncem životnosti opce. U některých aktiv je odprodej aktivní až do expirace, což se nám podařilo již několikrát úspěšně využít a zachránit tak část nepovedené investice.

SPREAD ON DEMAND – opět stejná nabídka jako v sekci on demand s tím rozdílem, že zde hrají roli i spready jako u spread high/low opcí. Rovněž i zde jsme za ochotu obchodovat se spready odměnění zhodnocením ve výší 100% z naší investice.

highlow broker
image-1

Platforma na binární opce HighLow

Další funkce

Již zmíněný odprodej opce, který lze aplikovat i na minutové opce je nepostradatelným pomocníkem zejména pro začínající obchodníky, kteří se teprve učí predikovat cenový směr na trhu. Odprodej opce je adaptivní a jeho aktuální výše se nám přehledně zobrazuje u každé otevřené pozice po rozkliknutí tlačítka SELL. Odprodej je velmi rychlý a probíhá okamžitě.

broker HighLow
image-2

Odprodej opce u brokera Highlow

Poměrně zmatečně může působit nepřítomnost zobrazené aktuální ceny u otevřené opce/pozice. Máme zde pouze strike cenu, informaci o času expirace opce a stav opce, tedy jestli je opce v zisku či ne. Všechny cenové údaje včetně zaznačení investice a doby expirace jsou uvedeny v příslušném grafu. Zároveň je zde pomocí šedého podkreslení vybarveno pásmo, kdy končí možnost odprodeje opce či investování na další opce ve stejné expiraci.

Zajímavá je i volba expiračních časů u brokera HighLow. V HIGH/LOW sekci nalezneme 3 hlavní kategorie expirací 15 minut, 1 hodina a 24 hodin. Z těchto expirací lze průběžně vybírat. Můžeme tedy nastupovat na předvolené expirace např. opce 15 minut s expirací 13:20, do které vstoupíme 8 minut před koncem expirace apod. V sekcích ON DEMAND lze volit z expirací od 60 sekund do 5 minut.

Založení účtu a demo účet

Velmi potěšující zprávou je možnost okamžitého otevření demo účtu u HighLow bez jakékoliv registrace s virtuálním kapitálem 10000 USD. Můžete si tak pohodlně vyzkoušet veškeré funkce platformy než se rozhodnete reálně investovat. Základní vklad je uváděn od 10 USD s minimální investicí na opci v hodnotě 10 USD. Doporučujeme ovšem vložit alespoň 200 USD pro rozumnější začátek při reálném investování. Maximální investice na jednu opci je 500 USD u brokera HighLow.

ZALOŽIT ÚČET ZDARMA LZE PŘÍMO NA WEBU ZDE

DEMO ÚČET K DISPOZICI ZDE

Shrnutí

Aktuálně mi broker zrušil účet za přeobchodování, doporučuji tedy přejít pro tradery s dlouhodobějším úmyslem v obchodování na nově testovanou platformu V8Options viz odkazy na Highlow.

Broker na binární opce HighLow nabízí především možnost naučit se na jednoduché platformě binárních opcí skutečně investovat. Při možnosti odprodeje i na minutových opcích se budou hlavně začínající obchodníci cítit jistěji a nebudou se tak nepovedenou investicí zbytečně dostávat do stresových okamžiků. Využití spreadových opcí k nadstandardním ziskům je třešničkou na dortu u solidní  HighLow platformy na binární opce. Živé obchodování v platformě HihgLow můžete vidět na videu níže.

 

  

Výhody:

  • rychlá platforma, regulace brokera ASIC
  • neomezený demo účet bez registrace
  • zhodnocení na klasické opci až 100%
  • možnost investic bez přednastavených expirací
  • možnost adaptivního odprodeje i minutových opcí
  • velmi malý počáteční vklad

Nevýhody:

  • není zobrazena aktuální cena u otevřené opce (nutno sledovat graf)
  • nemožnost měnit časové rozlišení grafu
  • menší nabídka podkladových aktiv